Amerykanki – nowe ciastka, pełne czekolady od Wedla!

Amerykanki to kruche ciastka z mnóstwem kawałków oryginalnej, wedlowskiej czekolady. Takiemu wyjątkowemu połączeniu nie sposób się oprzeć. Świetnie sprawdzą się w pracy na spotkaniu i w domu w trakcie wspólnych chwil z rodziną lub przyjaciółmi. Doskonale uzupełnią poranną kawę, popołudniową herbatę, czy wieczorną szklankę mleka.

Amerykanki to nowość prosto z wedlowskiej Fabryki Przyjemności. Doskonałe połączenie kruchego ciastka z intensywnym smakiem oryginalnej, wedlowskiej czekolady sprawia, że to prawdziwa rozkosz dla podniebienia. Sekret ich smaku tkwi właśnie w czekoladzie. Każde ciastko to aż 37% czekolady, która wypełnia je aż po same brzegi! Dzięki temu Amerykanki wprost rozpływają się w ustach, dając wrażenie prawdziwej błogości i przyjemności. Jednocześnie są kruche i delikatne w smaku.  Ciastka dostępne są w dwóch pysznych wersjach: klasycznej i kakaowej, każdy więc znajdzie coś dla siebie i szybko przekona się, że znikają w mgnieniu oka.


Amerykanki.
Kruche ciastka Kakaowe
Waga: 125g
Cena: ok. 2,75 zł

Amerykanki.
Kruche ciastka Klasyczne
Waga: 125g
Cena: ok. 2,75 zł


E. Wedel to najsilniejsza czekoladowa marka w Polsce, która od ponad 160 lat dostarcza swoim konsumentom radość i przyjemność płynącą z intensywnego i głębokiego smaku najlepszej jakości czekolady. W portfolio marki znajdują się m.in. takie słodycze, jak Ptasie Mleczko®, Mieszanka Wedlowska, czekolady, ciastka, wafle i batony. Od września 2010 roku, Wedel jest częścią japońskiej Grupy LOTTE, która jest międzynarodowym koncernem, założonym w 1948 roku, początkowo specjalizującym się w sektorze gum do żucia. Obecnie Grupa działa w różnych dziedzinach biznesu, włączając w to sektor spożywczy, słodyczy, handlu, podróży i turystyki, chemiczny, rynek budowlany oraz finansowy.

Wedel
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy E. Wedel (PRESS BOX)