Nowa jakość kuchni wolnostojących

Amica wprowadza na rynek nowe kuchnie wolnostojące (FS). Z 50% udziałem w rynku i 50-letnim doświadczeniem jest tu niekwestionowanym liderem, a także jednym z największych producentów tego rodzaju urządzeń w Europie. Nic więc dziwnego, że wyznacza trendy i kierunki rozwoju tego segmentu.

Kuchnie wolnostojące to flagowy produkt Amiki, który wzmacnia wizerunek firmy innowacyjnej i nowoczesnej. Tworzącej całkiem nowe produkty, ale i wciąż unowocześniającej swoją dotychczasową ofertę. Trzeba wiedzieć, że najważniejsze zmiany zachodzące w tej kategorii dokonują się w Polsce i są z uwagą obserwowane przez pozostałych producentów oraz – oczywiście – użytkowników. Tu bowiem tworzy się przyszłość naszych kuchni.

A kuchnie wolnostojące – nawet w epoce mody na zindywidualizowany sprzęt do zabudowy – wciąż pozostają podstawowym elementem wyposażenia współczesnego gospodarstwa domowego. Świat jednak się zmienia, człowiek się zmienia, zmieniają się też kuchnie. Gdyby spojrzeć na to z odpowiedniej perspektywy, to okaże się, że wszystko staje się bardziej do siebie dopasowane. Nie tylko wizualnie, ale i funkcjonalnie. Chodzi o to, by wszystkie elementy tworzyły harmonijną całość.

Najważniejszą zmianą produktową w segmencie kuchni wolnostojących wprowadzoną przez Amikę jest nowe wzornictwo nawiązujące do linii zabudowy, przy jednoczesnym zachowaniu DNA designu marki Amica. Nowe kuchnie wolnostojące mogą zostać tak wkomponowane w swoje otoczenie, że utworzą z nim jedną całość i jedną wysoką jakość – zupełnie jak klasyczny sprzęt do zabudowy. Taki efekt daje połączenie wyglądu z użytecznością i wygodą. W dodatku niezależnie od wnętrza – może ono być zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne, co ma ogromne znaczenie w przypadku większości gospodarstw domowych. Nikt nie będzie przecież zmieniał mieszkania na bardziej nowoczesne tylko dlatego, że chce mieć nowoczesną kuchnię.

Ale czasami tak jest – i bywało w przeszłości – że mały krok człowieka to wielki krok ludzkości. Teraz – za sprawą projektantów Amiki – razem z nową kuchnią wolnostojącą w swoim domu można dokonać epokowego skoku w przyszłość, a otwierając jej piekarnik – otworzyć drzwi do nowego świata.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)