Klientka Media Expert w obiektywie Justyny Steczkowskiej

Pani Renata z Kielc, zwyciężczyni Rowenta Beauty Expert 2012, ubiegłorocznych metamorfoz Media Expert i Rowenty, zrealizowała niedawno swoją nagrodę, którą, przypomnijmy, była sesja zdjęciowa u Justyny Steczkowskiej. Pani Renata w obiektywie Pani Justyny oraz po poradach stylistów z Rowenty, zaprezentowała się wprost przepięknie, a także mogła odkryć w sobie umiejętności z pogranicza modelingu – przed kamerą i aparatem czuła się jak ryba w wodzie. Gratulujemy udanych, pięknych zdjęć, a wszystkie Panie zachęcamy do udziału w kolejnych tego typu akcjach organizowanych przez markę Media Expert i jej partnerów.

Akcja Rowenta Beauty Expert odbywała się cyklicznie w 2012 roku, w 14 miastach w całej Polsce. Udział w metamorfozach wzięło ponad 200 Pań z całej Polski. Wielki finał nastąpił 5 stycznia w Toruniu w Galerii Plaza. Event wówczas prowadzili Alicja Grabowska i Marcin Prokop.


Fot. Justyna SteczkowskaMedia Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na rynku od 10 lat. Jest jedną z największych i najlepiej rozpoznawalnych marek branży Multimedia, RTV, AGD w Polsce. Media Expert jest liderem na rynkach miejscowości do 100 tysięcy mieszkań, oferując klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach.

TERG / Media Expert
www.mediaexpert.pl

więcej informacji z Media Expert