Ceramika Paradyż po raz trzeci Filarem Polskiej Gospodarki

Ceramika Paradyż, czołowy producent płytek ceramicznych, po raz trzeci znalazła się w gronie laureatów prestiżowego rankingu Filary Polskiej Gospodarki, zajmując 2. miejsce w woj. łódzkim. Nagrodę, w imieniu firmy, podczas uroczystej gali VIII edycji rankingu, w dniu 23 kwietnia 2013 r., odebrał Łukasz Kardas, Prezes Zarządu Spółek Grupy Paradyż.

Firmy będące Filarami Polskiej Gospodarki charakteryzują się stabilnością, mają znaczący udział w rozwoju regionu jako pracodawcy, a także są zaangażowane w działania na rzecz rozwoju lokalnej społeczności i przedsiębiorczości. O wyborze zwycięzców plebiscytu w poszczególnych województwach zdecydowały swoimi głosami samorządy terytorialne.

Niezwykle cieszy nas ponowne wyróżnienie w rankingu Filary Polskiej Gospodarki, które docenia nasze zaangażowanie na rzecz dobrze funkcjonującego partnerstwa lokalnego i efektywnej współpracy z samorządami – mówi Łukasz Kardas, Prezes Zarządu Spółek Grupy Paradyż. Pamiętając o odpowiedzialności firmy nie tylko za rozwój biznesu, ale również za rozwój szeroko pojętego otoczenia społecznego, systematycznie wspieramy ważne inicjatywy społeczne i kulturalne, ze szczególnym uwzględnieniem projektów z naszego województwa – dodaje.

Filary Polskiej Gospodarki to jeden z najbardziej prestiżowych rankingów w Polsce. Przygotowywany jest przez redakcję dziennika „Puls Biznesu” i firmę badawczą Millward Brown SMG/KRC. Patronat honorowy nad tegorocznym zestawieniem firm objęła Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Zapraszamy na www.paradyz.com


Grupa Paradyż, w skład której wchodzą spółki Ceramika Paradyż Sp. z o.o. i Paradyż Sp. z o.o., to wiodący polski producent płytek ceramicznych. Od ponad 20-stu lat tworzy produkty, które zyskują uznanie klientów w prawie 40 krajach świata. Produkty Grupy Paradyż powstają w pięciu zakładach produkcyjnych wyposażonych w nowoczesny i zaawansowany park maszynowy. Inwestycje w nowoczesne technologie, doskonała jakość wyrobów oraz uznane wzornictwo to podstawa dynamicznego rozwoju firmy. Ofertę wyróżnia nowatorski design, dbałość o dopracowanie detali oraz szeroka gama kompletnych kolekcji ścienno-podłogowych i elementów zdobniczych w wielu formatach, co daje szerokie możliwości aranżacji odmiennych w charakterze wnętrz. Obecny potencjał rynkowy Grupy Paradyż to 1700 pracowników oraz trzy marki w portfolio produktowym – marka Kwadro Ceramika skierowana do segmentu ekonomicznego, marka Paradyż oferująca szeroką paletę kolekcji w różnych stylach i formatach oraz marka My Way Paradyż Group – propozycja premium skierowana do najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują indywidualnych i nowatorskich rozwiązań w zakresie wzornictwa oraz technologii wykonania. Elegancja, styl, radość, klasyka, a także nowoczesny minimalizm – produkty Grupy Paradyż to pewny i najlepszy z możliwych wyborów – to gwarancja pięknego wnętrza. Uznanie klientów potwierdzone dynamicznie rosnącymi wynikami sprzedaży oraz licznymi nagrodami przyznanymi w prestiżowych konkursach – m.in. Złota Statuetka Lidera Polskiego Biznesu 2012, tytuł „Ambasador Polskiej Gospodarki 2012”, Złote Godło w kategorii QI Product w konkursie „Najwyższa Jakość Quality International”, nagrodę „Filary Polskiej Gospodarki 2011” oraz „Wielka Perła Ceramiki UE 2012 z Diamentami” dowodzą, że Grupę Paradyż można dziś uważać za przewodnika po światowym designie na rodzimym rynku materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz oraz doskonałą wizytówkę polskiego przemysłu na świecie.


Ceramika Paradyż
więcej informacji (PRESS BOX)