Nowoczesne poradniki

Na stronie internetowej Amiki w sekcji Produkty znajduje się niepozorna zakładka Poradniki. Niech ta „niepozorność” nikogo nie zmyli – wszak ostatni będą pierwszymi. Zakładka otwiera drzwi do całkiem innego świata. Poradniki Amiki mają bowiem nowoczesną postać i charakter, który odpowiada wizji firmy innowacyjnej. W największym skrócie: to filmy, które w przystępny sposób odkrywają tajemnice nowoczesnego sprzętu AGD.

Poradniki w sekcji produktowej zawierają krótkie, 30-sekundowe filmy, które w prosty i atrakcyjny sposób prezentują i wyjaśniają funkcje poszczególnych urządzeń. Największy nacisk – co wydaje się oczywiste – został położony na sprzęt grzejny. Tak więc osoby, które trafią w odpowiednie miejsce, znajdą tam filmowe poradniki dotyczące użytkowania piekarników – np. programy gotowe, programy parowe czy funkcja ECO. W ten sam sposób wyjaśnione są również kwestie związane z utrzymaniem czystości piekarnika – funkcja Aqualytic oraz czyszczenie szyby w drzwiach piekarnika.

Motywem przewodnim wszystkich filmów jest wyjaśnianie tajemnic związanych z najbardziej zaawansowanymi technologiami. Jeśli chodzi o sprzęt grzejny, poza piekarnikami dotyczy to innych nowoczesnych urządzeń – płyt ceramicznych, a zwłaszcza indukcyjnych. Dzięki filmom instruktażowym sprzęt ten nie wydaje się już tak tajemniczy, a okazuje wręcz obiektem marzeń, rozbudzonych niesłychaną łatwością obsługi i zadziwiającą funkcjonalnością. Dla przykładu wystarczy wspomnieć o kilku podstawowych funkcjach przedstawionych w poradnikach: podtrzymywania ciepła w płycie indukcyjnej, Stop’n Go, Booster czy automatycznego zagotowania. Kwestiom funkcjonalnym towarzyszą poradniki związane z obsługą tego sprzętu, a więc: ogólna zasada działania płyt indukcyjnych, zasada działania wskaźnika ciepła resztkowego, detektora obecności garnka, a także blokady płyty grzejnej.

Wspomnianej kolekcji sprzętu grzejnego, złożonej z piekarników i płyt ceramicznych oraz indukcyjnych, towarzyszą filmy poświęcone okapom, dopełniające tematy związane z komfortem użytkowania. Dotyczą samej obsługi okapu, a także czyszczenia i wymiany filtrów w okapie.

Taki dobór filmowych poradników ma swoje proste uzasadnienie. Najnowocześniejsze linie produktowe Amiki – na przykład słynna Integra – tworzone są z myślą o kompletnym wyposażeniu kuchni. To pełne, jednolite zestawy zawierające piekarnik, płytę grzejną, zmywarkę i okap.

Wszystkie filmy w sekcji produktowej Amiki, wyjaśniające funkcje poszczególnych urządzeń, przeznaczone są głównie dla użytkowników. Mogą być one jednak również pomocą w podejmowaniu decyzji o wyborze odpowiedniego sprzętu AGD. Chodzi przecież o to, aby dobrać takie urządzenie, które będzie idealnie pasowało do indywidualnych potrzeb.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)