Sanitec KOŁO laureatem konkursu „Wybór Roku 2013”

Wyroby z oferty Sanitec KOŁO po raz kolejny zostały nagrodzone w dwunastym już konkursie czasopisma „Łazienka”. Główną nagrodę i zaszczytny tytuł „Wybór Roku 2013” zdobyły miski ustępowe typu Rimfree® marki Keramag: 4U i Renova nr 1. Wyróżnienie specjalne przyznano meblom łazienkowym Keramag iCon.

Ten prestiżowy konkurs skierowany jest do firm działających na polskim rynku w branży łazienkowej. Jego celem jest m.in. promowanie najlepszych rozwiązań łazienkowych oraz pobudzenie zainteresowania tego typu wnętrzami. W tym roku do konkursu zgłoszono 119 produktów w 16 kategoriach. Laureatów wybrało kilkunastoosobowe jury, w którym zasiadali m.in. wybitni projektanci, architekci i dziennikarze. Szczególną uwagę zwracali na nowatorskie rozwiązania, wzornictwo i jakość. Wyniki konkursu ogłoszono podczas uroczystości, która odbyła się 25 marca 2013 r. w Warszawie.

– Sanitec KOŁO trzeci rok z rzędu zdobyło główną nagrodę w kategorii „wyroby sanitarne z ceramiki”. Wcześniej były to serie Ovum (2011) i Preciosa II (2012), które doceniono za wyjątkowy design. Teraz zwrócono uwagę nie tylko na wzornictwo, ale również na nowatorskie rozwiązanie techniczne, jakim jest Rimfree® – mówi Krzysztof Brzeziński, marketing manager Sanitec KOŁO. – Osiągnięcia te świadczą zarówno o silnej pozycji rynkowej firmy jak i umiejętnym budowaniu oferty produktowej – dodaje Brzeziński.

Wiszące miski ustępowe typu Rimfree® należą do najbardziej innowacyjnych rozwiązań wyposażenia łazienki ostatnich lat. Unikalność tego rozwiązania polega na rezygnacji z ceramicznego kołnierza, który otacza wnętrze miski ustępowej. Dzięki temu utrzymanie czystości i higieny jest znacznie łatwiejsze.

Dbałość o linię, kształt i minimalistyczny design w serii mebli iCon marki Keramag nagrodzono wyróżnieniem. O wyjątkowości iCon stanowią moduły prostopadłościennych szafek podumywalkowych, szafek bocznych oraz półek i luster. To one stwarzają możliwość niekonwencjonalnych zestawień i funkcjonalnego urządzenia wnętrza.

Nagrody „Wybór Roku” cieszą się dużym uznaniem. Konkursowe logo, jakim oznaczane są nagrodzone wyroby, zwraca uwagę klientów poszukujących sprawdzonych i polecanych przez specjalistów rozwiązań.

Sanitec KOŁO jest wiodącym producentem i dystrybutorem wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce. W ofercie firmy są wyroby marki KOŁO i Keramag, m.in.: ceramika i meble łazienkowe, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe oraz systemy instalacyjne.

Sanitec KOŁO
Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )