Media Markt zapłaci za Twoje paliwo!

Tylko do 30 marca robiąc zakupy w Media Markt można otrzymać do 50% rabatu na paliwo na stacjach ORLEN!

Od 22 do 30 marca trwa wspólna akcja Media Markt i stacji paliwowych ORLEN. Według zasad akcji „50% rabatu na paliwo z Media Markt”, zakupy zrobione w Media Markt za kwotę co najmniej 1000 złotych są premiowane kartą rabatową na zakup paliwa na stacjach ORLEN.

Karta rabatowa „Tankuj do 50% ceny” przysługuje za każde 1000 złotych wydane w sklepach Media Markt do 30 marca br. Każda karta upoważnia do jednorazowego rabatu do 50% podczas zakupu paliwa za kwotę minimum 120 złotych. Okres ważności kart rabatowych upływa 31 grudnia 2013 roku.

Regulamin jest dostępny na stronie http://www.mediamarkt.pl/raty-paliwo,b-368 .

 


Media Markt to największy sprzedawca detaliczny artykułów z zakresu elektroniki użytkowej w Europie. Na sukces, jakim cieszy się ta założona w 1979 r. firma, należąca do Media-Saturn-Holding GmbH, składa się szeroki wybór markowych produktów w niskich cenach, kompetentny personel, doskonała obsługa, charakterystyczna reklama oraz zdecentralizowana struktura organizacyjna. Każdy dyrektor marketu jest równocześnie udziałowcem zarządzanego przez siebie sklepu i tym samym odpowiada za ofertę produktową oraz za ustalanie cen towarów, personel i marketing. Obecnie Media Markt posiada 46 sklepów w Polsce, a ponad 700 w 15 krajach Europy i Azji.


Media Markt
www.mediamarkt.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )