Sygma Bank na wirtualnych Targach Pracy Pracuj.pl

Od 18 do 22 marca Sygma Bank prezentuje swój profil oraz oferty pracy na Wirtualnych Targach Pracy organizowanych już po raz siedemnasty przez branżowy portal Pracuj.pl.

Sygma Bank już po raz trzeci bierze udział w wirtualnych Targach Pracy organizowanych przez portal Pracuj.pl. Od 18 do 22 marca można będzie zapoznać się z profilem Sygma Banku oraz ofertami pracy, kierowanymi zarówno do osób z doświadczeniem zawodowym, jak tych dopiero rozpoczynających swoją karierę.

Do uczestnictwa w kolejnej edycji przekonuje duże zainteresowanie profilem pracodawcy. Liczba unikalnych użytkowników profilu Sygma Banku w poprzedniej edycji wyniosła ponad 4 500, czemu towarzyszyło ponad 12 500 odsłon naszej strony na targach.

Udział Sygma Banku w kolejnej edycji tragów podyktowany jest chęcią dotarcia z naszą ofertą do jak najszerszego grona potencjalnych pracowników, zwłaszcza że bank stale prezentuje oferty dla pracowników obszarów sprzedaży i obsługi klientów, zaś już od kwietnia rozpocznie nabór na praktyki i staże.

Zapraszamy na targi oraz do odwiedzin naszej strony „Kariera”: http://sygma-bank-kariera.pl/

Strona targów: http://www.targi.pracuj.pl/
Profil Sygma Banku: http://www.targi.pracuj.pl/stoisko/banki-i-ubezpieczenia/Sygma-Bank_910
Film opisujący działanie targów: http://www.targi.pracuj.pl/informacje/jak-dzialaja-targi_6

Sygma Bank > więcej informacji ( PRESS BOX)