Kawałeczek nieba w prezencie

Walentynki i Dzień Kobiet to szczególne okazje, kiedy chcemy podarować bliskim coś wyjątkowego, co wywoła radość. Obdarujmy ich kawałeczkiem nieba stworzonym specjalnie na tak wyjątkowe momenty – piankami Ptasie Mleczko® Waniliowe w okazjonalnym opakowaniu, oblanymi oryginalną wedlowską czekoladą.

Szukasz odpowiedniego prezentu na wyjątkową okazję, jak Święto Zakochanych czy Dzień Kobiet? Takim podarunkiem jest wyśmienite Ptasie Mleczko® Waniliowe na prezent w unikalnej szacie graficznej. Delikatne pianki oblane kruchą warstwą oryginalnej  wedlowskiej czekolady to ulubiony przysmak Polaków*. To także kawałeczek nieba, który zachwyci bliską Ci osobę. Poza smakiem, wyjątkowego charakteru nadaje mu także upominkowe opakowanie, które sprawia, że wedlowskie pianki są idealnym prezentem na specjalne okazje. To również niebiańska przyjemność, którą każdy może celebrować na swój własny sposób.

Wybierz na prezent oryginalne i niepowtarzalne pianki Ptasie Mleczko® Waniliowe marki Wedel w podarunkowym opakowaniu i dziel się z bliskimi niebiańską przyjemnością!

Ptasie Mleczko® Waniliowe na prezent
Waga: 420 g
Cena: ok. 13 zł

Wedel
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy E. Wedel (PRESS BOX)