Zapraszamy na stronę FERRO na Facebooku!

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż dołączyliśmy do grona facebookowiczów.
Na naszej stronie znajdziecie informacje o nowościach produktowych, ciekawych rozwiązaniach technologicznych i aranżacyjnych z wykorzystaniem armatury kuchennej i łazienkowej, pomysły na oszczędzanie wody i domowych wydatków, ciekawostki z branży, zaproszenia do udziału w konkursach, piękne zdjęcia, a także dawkę dobrego humoru…

Początek naszej aktywności na Facebooku inicjujemy również specjalną Akcją Promocyjną, przeznaczoną dla wszystkich odwiedzających najbliższe Międzynarodowe Targi Budownictwa Budma w Poznaniu. Po kliknięciu na „lubię to” na fanpage’u FERRO oraz spełnieniu określonych w Regulaminie Akcji warunków, uczestnicy będą mogli otrzymać nagrodę – perlator FERROAirMix . To niezwykle funkcjonalne urządzenie może być jednym ze sposobów na „domowe oszczędzanie” wody.

Perlator FERROAirMix jest to element montowany na standardowej końcówce wylewki baterii umywalkowej, zlewozmywakowej lub bidetowej. Dzięki unikatowej konstrukcji silnie napowietrza strumień wypływającej wody, przez co ogranicza jej zużycie nawet do 50%. Posiada również system łatwego usuwania kamienia wapiennego.

Zapraszamy do dołączenia do grona fanów FERRO na Facebooku, a wszystkich wybierających się w tym roku na Budmę także do odwiedzenia stoiska FERRO!

FERRO S.A.

więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)