Sami swoi

Sami swoi – czy może być bardziej świąteczny klimat? Nawet biorąc pod uwagę puste miejsce przy wigilijnym stole. Owszem: sami swoi plus Amica. A to z tego prostego powodu, że nawet najbardziej rozwinięte umiejętności kulinarne potrzebują odpowiedniej oprawy.

Tę wyjątkową oprawę dają oczywiście piekarniki Amica, zwłaszcza urządzenia najnowszej generacji – Integra Smart wyposażone w unikalny programator z duszą smartfona, który posiada między innymi wbudowaną multimedialną książkę kucharską. Znajduje się w niej kilkadziesiąt przepisów ze specjalnie zaprogramowanymi funkcjami sprawią, że uda się każda potrawa. Nawet w tak gorącym i wyjątkowym okresie jak przygotowania do Świąt.

Przepisy, które są dostępne w piekarniku, podzielone zostały na pięć grup: ciasta, mięsa, drób, pizza (oraz inne dania kuchni włoskiej) i potrawy wegetariańskie. Wśród ciast na pierwszym miejscu znajduje się oczywiście piernik, którego zapach i smak nieodmiennie kojarzą się z domową, wigilijną atmosferą i przywołują obraz choinki, jemioły, soczyście zielonego ostrokrzewu z czerwonymi jagodami, a także wszystkie inne świąteczne wspomnienia. Bo sam piernik to przecież zapach i smak wspomnień.

Elektroniczna książka kucharska piekarnika Integra Smart ma oczywiście możliwość rozbudowy o kolejne pomysły kulinarne. Dodawane one są przez specjalistów Amiki, a ściągnąć je można z Internetu za pomocą aplikacji desktopowej. Wystarczy skorzystać z portu USB w piekarniku. Tak samo jak w komputerze.

W ten sposób z czasem w multimedialnej książce kucharskiej piekarnika Amica Integra Smart znajdą się kolejne kulinarne pomysły na wigilijny i świąteczny stół, które podgrzeją wyjątkową domową atmosferę.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)