Dwa Webstary dla strony www.kolo.com.pl

12 grudnia br. w Warszawie odbyło się wręczanie nagród w ramach konkursu Webstarfestival. Strona www.kolo.com.plotrzymała nagrody aż w dwóch kategoriach: najlepsza strona w kategorii dom i ogród oraz najlepsza strona w kategorii strony firmowe.

W konkursie przyznawane są nagrody – Webstary dla najlepszych stron internetowych (w 27 kategoriach), Webstary Internautów – nagrody internautów (w 27 kategoriach), Webstar Creative (w 9 kategoriach) dla najlepszych kampanii, kreacji oraz nagroda specjalna, statuetka dla Człowieka Roku Polskiego Internetu.

Nagrodę odebrali przedstawiciele MDASystems oraz Anna Rola e-Marketing Coordinator w firmie KOŁO, która jak sama mówiW obu kategoriach mieliśmy bardzo dużą konkurencję. Ta nagroda potwierdziła, że praca, którą wkładamy w ciągłe rozwijanie naszej strony, jest bardzo ważna. Nieustannie ją udoskonalamy i poprawiamy funkcjonalność. Chcemy spełniać oczekiwania klientów, których opinia jest dla nas bardzo ważna.

Webstarfestival to jedyny w polskim Internecie konkurs na najlepsze strony internetowe. W tym roku odbył się po raz ósmy.

Sanitec KOŁO
Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )