Rowenta Beauty Expert w Ostrowie Wielkopolskim już w ten weekend

Już jutro, 1 grudnia, punktualnie o godzinie 12:00, Rowenta i Media Expert rozpoczynają ponownie specjalną akcję pod nazwą Rowenta Beauty Expert kierowaną do Pań – tym razem mieszkanek Ostrowa i okolic. Wydarzenie poprowadzi Alicja Grabowska, dziennikarka TVN Turbo – zaangażowana w realizację programu GADŻET.  Każda z Pań, która zdecyduje się na udział w metamorfozie swojego wizerunku otrzymuje od organizatorów pakiet profesjonalnych zdjęć, a nagrodą dla najlepszej metamorfozy jest sesja fotograficzna u Justyny Steczkowskiej.

Zwyciężczyni metamorfozy w danym mieście zostaje dodatkowo obdarowana zestawem produktów do stylizacji włosów marki Rowenta! Jeśli zatem – marzysz o spotkaniu i sesji fotograficznej z Justyną Steczkowską, chcesz zmienić swój wygląd, chcesz coś poprawić… – przyjdź do salonu Media Expert i przejdź swoją przemianę!

Na czele specjalnej ekipy ekspertów, która pojawi się do końca roku jeszcze w 4 lokalizacjach Media Expert w całym kraju (Ostrów, Kołobrzeg, Ciechanów i Toruń) staje wizażystka i stylistka fryzur – Katarzyna Sujka. A wraz z nią: fryzjer, DJ, animator, hostessa i promotor, a także fotograf. Specjalna scenografia wydarzenia obejmująca scenę, oświetlenie, hokery, lustra, kanapę dyskusyjną oraz kącik beauty, każdej osobie, która zdecyduje się na udział w sesji zapewni, że poczuje się ona jak gwiazda. Poza bezpłatnym udziałem w metamorfozie, niezapomnianymi wrażeniami, każda z uczestniczek otrzyma specjalny album ze zdjęciami wykonanymi po metamorfozie oraz kuferek na kosmetyki.

W każdym mieście spośród kilkunastu metamorfoz specjalna komisja wybiera jedną jedyną panią, która wchodzi do ścisłego finału konkursu, który odbędzie się 5 stycznia w Toruniu, to tam nagrodą główną będzie sesja zdjęciowa u Justyny Steczkowskiej. Dodatkową atrakcją pokazu jest także zawsze promocja cenowa – bardzo atrakcyjne ceny na produkty do stylizacji fryzur marki Rowenta. – Przeżyj to sama – zmień się z Rowentą i Media Expert! Podejmij wyzwanie, oczaruj partnera, zaskocz najbliższych. Zobacz jaka jesteś piękna! – zachęcają organizatorzy.

Ostrów Wielkopolski, Galeria Ostrovia, 1 grudnia 2012 , godz. 12.00 – Zapraszamy!!!

TERG / Media Expert
www.mediaexpert.pl

więcej informacji z Media Expert