Sopro z wyróżnieniami „Ambasador Sportowej Polski 2013” oraz „Produkt na medal 2013”

Mamy przyjemność poinformować Państwa o kolejnych wyróżnieniach dla Sopro Polska i Dyrektora Zarządzającego Aleksandra Barszcza:

1.   „Ambasador Sportowej Polski 2013”
2.   „Produkt na medal 2013”

„Ambasador sportowej Polski” to nagroda za szczególne wsparcie w realizacji programu „budujemy Sportową Polskę” dla firm, które przy realizacji swoich strategicznych celów, pamiętają o społecznej odpowiedzialności biznesu i wspierają działania edukacyjne popularyzujące ideę Sportowej Polski.

„Produkt na medal 2013” to nagroda za innowacyjne produkty o wysokich walorach użytkowych i estetycznych, których jakość rekomendowana jest do najbardziej wymagających zastosowań. Nagrodę otrzymała rewolucyjna nowość roku 2012 – Dekoracyjna fuga nowej generacji Sopro DF 10.  

„Od wielu już lat wspieramy działalność edukacyjną i promujemy najwyższej klasy produkty dla budownictwa. Jesteśmy pewni, że tylko odpowiedzialne, rzetelne budowanie może zmienić obraz polskiego rynku budowlanego. Jesteśmy dumni, że PKiS docenił naszą pracę i produkty, których zastosowanie gwarantuje wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie. W obecnych czasach nie stać naszego społeczeństwa na partactwo, wieczne remonty i produkty w niskiej cenie i jakości. Sopro – raz a dobrze!” – powiedział po otrzymaniu nagród Aleksander Barszcz Dyrektor Zarządzający Sopro Polska.

Sopro Polska ( www.sopro.pl )
więcej informacji z SOPRO POLSKA (PRESS BOX)