Oprogramowanie Profesal Maintenance na medal

Oprogramowanie klasy CMMS – Profesal Maintenance, dedykowane dla działów utrzymania ruchu, zostało nagrodzone Medalem Europejskim w XXIII edycji konkursu organizowanego przez Business Centre Club. Medalem Europejskim wyróżniane są wyroby i usługi, które odpowiadają standardom europejskim. Finał tegorocznej edycji odbył się 7 listopada, w Teatrze Wielkim w Warszawie.

Oprogramowanie Profesal Maintenance pozwala na kompleksową obsługę parku maszynowego, zarządzanie zespołem pracowników oraz integrację z innym oprogramowaniem przemysłowym. Jedną z głównych zalet systemu jest jego wysoki stopień konfigurowalności, dzięki czemu oprogramowanie może zostać elastycznie dostosowane do specyficznych potrzeb przedsiębiorstwa. Dzięki szerokim możliwościom integracji z systemami typu SCADA, MES, Historian lub ERP, przepływ informacji między produkcją a utrzymaniem ruchu zostaje zautomatyzowany i znacząco przyspieszony.

„Wyróżnienie w prestiżowym konkursie Business Centre Club to dla nas wielki zaszczyt. Jednocześnie nagroda ta utwierdza nas w przekonaniu, że obrany kierunek rozwoju oprogramowania jest właściwy, a Profesal Maintenance spełnia kryteria stawiane nowoczesnym systemom klasy CMMS.” – komentuje Arkadiusz Rodak, Specjalista ds. Systemów CMMS w firmie ASTOR.

Nagrodzony system został wprowadzony na polski rynek w 2011 roku przez firmę ASTOR w odpowiedzi na współczesne potrzeby działów utrzymania ruchu.

Więcej informacji nt. oprogramowania Profesal Maintenance można znaleźć na stronie www.astor.com.pl/cmms


O ASTOR Sp. z o.o.
Firma jest polskim dystrybutorem międzynarodowych producentów sprzętu i oprogramowania, służących do automatyzacji i informatyzacji produkcji. W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak: oprogramowanie do zarządzania produkcją i wydajnością produkcji, roboty przemysłowe, systemy sterowania maszynami, urządzenia komunikacyjne, a także oprogramowanie do wizualizacji procesów produkcyjnych i przemysłowych. Oferta produktów wzbogacona jest o szereg profesjonalnych usług, ułatwiających wybór, wdrażanie i eksploatację kompletnych systemów automatyzacji procesów produkcyjnych i przemysłowych.

ASTOR Sp. z o.o. jest wieloletnim członkiem Business Centre Club, zdobywcą wielu nagród, w tym międzynarodowych oraz sześciokrotnym laureatem tytułu „Gazela Biznesu”. Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie: www.astor.com.pl

OmniPro
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy ASTOR (PRESS BOX)