Dobry rok Agnieszki Radwańskiej

Wielu Polaków twierdzi, że po tegorocznym sezonie Agnieszka Radwańska zapracowała na tytuł najlepszej tenisistki w całej dotychczasowej historii polskiego tenisa ziemnego. Fani „Isi” chyba się nie mylą. W światowym rankingu WTA osiągnęła ona najwyższy wynik w karierze, plasując się na czwartej pozycji. To dobry czas na podsumowanie nie tylko zakończonego niedawno sezonu, ale i osiągnięć poza nim.

Dla polskiej tenisistki ten rok był niezwykle udany. Agnieszka Radwańska pierwsze spektakularne zwycięstwo odniosła w turnieju Dubai Duty Free Tennis Championships. Podczas WTA Tour w Miami, nie straciła żadnego seta. Emocje sięgnęły zenitu, gdy Agnieszka dotarła do finału Wimbledonu i osiągnęła drugą pozycję w światowym rankingu WTA. W ostatnim rozegranym turnieju Masters WTA Championships w Stambule zobaczyliśmy heroiczną postawę naszej zawodniczki, która została doceniona przez wszystkich miłośników tenisa. Jednak to nie koniec pasma sukcesów.

Tam, gdzie spotykają się liderzy

Ciężka praca pokazała, że polska tenisistka potrafi odnosić spektakularne zwycięstwa nie tylko na korcie, ale także poza nim. Właśnie w tym sezonie rozpoczęła ona współpracę z Amicą – firmą będącą liderem polskiego rynku AGD. Agnieszka Radwańska została twarzą kampanii reklamowej piekarników Integra Smart.

Współpraca z firmą Amica to dla mnie ciekawe wyzwanie i cenne doświadczenie. Przede wszystkim pokazała mi, że potrafię sama siebie zaskoczyć i odkryła dla mnie nieznany wcześniej obszar. Umożliwiła rozwijanie swojego stylu – tym razem kulinarnego. Moi znajomi doskonale wiedzą, że nie należę do osób, które świetne radzą sobie w kuchni. Jak się jednak ostatnio okazało, mogę im zaimponować, jeśli tylko mam odpowiedni i innowacyjny sprzęt – mówi się Agnieszka Radwańska.

Innowacyjne rozwiązania, inteligentny styl

Ten rok był dla nas niezwykle udany, a przyszły zapowiada się jeszcze lepiej – mówi Zdzisław Wiese, z firmy Amica. A nasza współpraca z Agnieszką dopiero się zaczyna. Jesteśmy pewni, że jeszcze nie raz dostarczy nam wiele radości swoją grą. Bo tak jak w przypadku sprzętu AGD, tak i w tenisie – inteligentne rozwiązania to gwarancja sukcesu.

„Isia” przez cały sezon pokazywała inteligentny styl w najlepszym wydaniu. Świetnie radziła sobie podczas wyczerpujących meczów, zachwycała wyczuciem, timingiem, sprytem oraz siłą walki. Takie cechy łączy niewiele zawodniczek na świecie.

Agnieszka ciężko pracuje na korcie, aby w jak najlepszy sposób prezentować swoje zagrania – tłumaczy Tomasz Wiktorowski, trener Agnieszki Radwańskiej. Cały czas pracujemy nad serwisem, by pokazać, że tym uderzeniem również można zdobywać wygrywające piłki. Wierzę, że kolejny sezon będzie jeszcze lepszy.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)