Aqua Jet made in Amica

Inteligencja człowieka bywa przereklamowana. Nietrudno znaleźć przykłady świadczące o jej braku, i to nie tylko wśród dzieci w szkole, gdzie często się słyszy, z jakimi to ciężkimi przypadkami nauczyciele mają do czynienia. Na każdym etapie życia można spotkać jakąś barierę wskazującą na ograniczenia. Za to w świecie maszyn padają kolejne granice. Trzeba jednak wciąż pamiętać o tym, że te coraz bardziej inteligentne urządzenia tworzą w końcu ludzie. O sytuacji odwrotnej nie mieliśmy jeszcze okazji usłyszeć.

Inteligencja zagościła nie tylko w komputerach czy telefonach komórkowych. Amica wprowadza ją także do sprzętu AGD, którego obsługa stała się intuicyjna. Wszystko po to, by urządzenia nadążały za rosnącymi potrzebami człowieka, a nawet je wyprzedzały i ułatwiały mu życie. Innowacyjne rozwiązania zastosowane zostały między innymi w najnowszych piekarnikach czy zmywarkach. Skorzystać z nich można także podczas tak prozaicznej czynności jak pranie. Oczywiście jeśli ma się do dyspozycji na przykład pralkę automatyczną Amiki z linii NavigatorX.

Nie zmienił się główny cel każdego prania. Brudne rzeczy powinny stać się czyste. Zmienia się za to co jakiś czas sposób, w jaki można to osiągnąć. Chodzi bowiem o to, aby pranie robić z głową. Inteligentnie. Skutecznie. Oszczędnie. Komfortowo. Amica wciąż udoskonala swoje urządzenia, tak aby każdy krok, każda generacja sprzętu przybliżała się do ideału. Idealnie czyste pranie to bowiem nie tylko zasługa coraz doskonalszych detergentów, ale również inteligentnych urządzeń oraz innowacyjnych rozwiązań w nich zastosowanych.

NavigatorX to nowa pralka Amiki wyposażona w system, dzięki któremu pierze niezwykle skutecznie i oszczędnie, co pomaga chronić środowisko naturalne. To Aqua Jet – innowacyjny system dodatkowego obiegu wody w pralce. W praktyce wygląda to tak, że woda wraz z detergentem jest pobierana z dołu bębna, transportowana do góry, a następnie z powrotem wtryskiwana do bębna przez dwie dysze. Dzięki lepszemu wymieszaniu wody z detergentem system Aqua Jet podnosi skuteczność prania i pozwala na znaczące obniżenie zużycia energii. Pralki wyposażone w system Aqua Jet osiągają najwyższą klasę energetyczną A+++.

NavigatorX jest kolejnym urządzeniem Amiki, które potwierdza siłę dynamicznej marki, a także wypełnia jej misję, jaką jest unowocześnianie gospodarstw domowych, tak aby mogły one korzystać z najnowocześniejszych, ekonomicznych i ekologicznych rozwiązań.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)