KOŁO dla Panów

Trudno wyobrazić sobie męską toaletę publiczną bez pisuaru. Decyduje o tym wiele względów praktycznych. Z myślą o wnętrzach urządzonych w różnym stylu, KOŁO oferuje cztery modele pisuarów.

Przede wszystkim, pisuary zwiększają tzw. „przepustowość” toalety dla Panów. Utrzymanie czystości w takiej łazience jest znacznie łatwiejsze, a koszty eksploatacyjne znacznie niższe. Pisuary zajmują mniej miejsca niż tradycyjne kabiny sanitarne oraz ułatwiają oszczędzanie wody. Do skutecznego spłukiwania potrzeba tylko 0,5 – 1 l wody, w przeciwieństwie do miski ustępowej która wymaga 3 lub 6 l wody. Zastosowanie ceramicznych przegród międzypisuarowych zapewni zachowanie minimum intymności podczas korzystania.

W zależności od wielkości toalety, stylu w jakim jest urządzona lub wymagań technicznych można wybrać jeden z czterech modeli pisuarów KOŁO.

Nowe modele pisuarów KOŁO – Nova Top Pico i PAREO mają modny geometryczny kształt. Mały okrągły pisuar Pico znakomicie będzie pasował do wnętrz, w których konieczne jest oszczędzanie przestrzeni. Od ściany do przedniej krawędzi zajmuje tylko 23 centymetry. Kolejną zaletą tego pisuaru jest niewielka ilości wody niezbędnej do spłukiwania – wystarczy tylko 0,5 litra. Pisuar PAREO nadaje się do większych łazienek. Jego prostokątny kształt będzie pasował do wnętrz wyposażonych w ceramikę o podobnej formie. Ważną jego zaletą jest kryte mocowanie, które ułatwia utrzymanie pisuaru w czystości oraz możliwość spłukiwania 1l wody.

Modele Felix i Alex reprezentują styl klasyczny, produkowane są od wielu lat i stale cieszą się uznaniem inwestorów i projektantów wnętrz. Dwa typy podłączenia instalacji wodociągowej i kanalizacyjnej do pisuarów zwiększają możliwość wyboru odpowiedniego rozwiązania. Oba pisuary funkcjonują z natynkowymi spłuczkami ciśnieniowymi, radarowymi oraz termicznymi systemami spłukującymi. Oba pisuary są przystosowane do spłukiwania 1l wody.

Pisuar Pareo Cena brutto: 858zł

Pisuar Felix Cena brutto: 264zł

Pisuar Nova Top Pico Cena brutto: 157zł

Pisuar Alex Cena brutto: 323zł

Sanitec KOŁO
Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )