Amica zaprasza do Władysławowa

Wakacje Amiki to nie tylko gorące promocje sprzętu AGD, ale również najprawdziwszy wypoczynek nad najprawdziwszym morzem. Wioska sportowa „Sportolandia” została rozbita we Władysławowie i wciąż działa. Wszyscy obecni i przyszli fani Amiki mogą czuć się zaproszeni. Będą tam mile widzianymi gośćmi.

Zachęcać do wypoczynku raczej nikogo nie trzeba. Zwłaszcza teraz. Lato samo przyciąga jak magnes w najbardziej atrakcyjne miejsca – góry, nad jeziora, nad morze i wszystkie inne urokliwe zakątki. Wspierana przez Amikę „Sportolandia” we Władysławowie pulsuje w rytmie morskich fal. Zorganizowano tam dla rodzin z dziećmi wspaniałe miejsce do zabaw, konkursów sprawnościowych i wielu innych odjechanych atrakcji.

Kto dba o rodzinę i zależy mu na kolorowych wspomnieniach z udanych wakacji, powinien czym prędzej wybrać się do Władysławowa i pojawić w „Sportolandii” na ulicy Morskiej 1(wejście na rogu ul. Dworcowej i ul. Błękitnej Armii). Na pewno tego nie pożałuje, a dzieci będą wniebowzięte. Jako dodatkową zachętę może potraktować profil „Sportolandii” na Facebooku. Znajdzie tam opinie, wrażenia, a przede wszystkim zdjęcia obrazujące, jak mogą wyglądać udane wakacje niezależnie od pogody.

Do widoku uradowanych dzieci idealnie pasuje wizerunek Amiki. Firma prorodzinna, która na co dzień unowocześnia kuchnie Polaków i dba o wysoki poziom gospodarstwa domowego, potrafi również zadbać o niezapomniane chwile radości poza domem.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)