Media Expert z EURONICS International

Media Expert dynamicznie rozwija się na polskim rynku już od 10 lat. Dzięki wspólnej ciężkiej pracy, skutecznie obranej i konsekwentnie realizowanej strategii „Media Expert – najlepszy elektromarket w mieście” i dzięki dobrej współpracy z naszymi Strategicznymi Partnerami Handlowymi wszystkich branż: RTV, AGD, IT, multimedia, foto, GSM, skutery, rowery oraz z Instytucjami Finansującymi sprzedaż ratalną oraz sprzedaż ubezpieczeń realizujemy z sukcesem nasz cel – umocnienia pozycji nr 1 w Polsce dla miast do 100 tyś mieszkańców.

Z przyjemnością informujemy, że mając na celu dalsze wzmocnienie przez sieć Media Expert pozycji nr 1 w Polsce dla miast do 100 tys. mieszkańców, ze skutkiem na dzień 1.06.2012 podpisaliśmy umowę o przystąpieniu do największej w Europie grupy zakupowej rynku dóbr elektroniki konsumenckiej – EURONICS International. Jednocześnie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom milionów Klientów marki Media Expert, uruchomiliśmy sprzedaż internetową www.mediaexpert.pl .

270 elektromarketów Media Expert wraz ze sklepem internetowym www.mediaexpert.pl dołączają teraz do EURONICS International, przyczyniając się do znacznego powiększenia wolumenu sprzedaży największej w Europie grupy zakupowej rynku dóbr elektroniki konsumenckiej, osiągającej w 30 europejskich krajach i 11 000 lokalizacji roczną sprzedaż w wysokości 16 mld EUR, docierając przy tym do 600 mln Konsumentów.

Jesteśmy przekonani, że przystąpienie przez sieć Media Expert do największej w Europie grupy zakupowej rynku dóbr elektroniki konsumenckiej oraz uruchomienie sprzedaży internetowej www.mediaexpert.pl, w obliczu zmian zachodzących na rynku, pomoże w szybszej realizacji celów stojących przed siecią Media Expert: jeszcze lepszego wykorzystania efektu skali i znacznego  wzmocnienia pozycji sieci Media Expert na rynku polskim, a naszym Strategicznym Partnerom Handlowym zapewni powiększoną wartość i jakość sprzedaży.

Zarząd Mediaexpert Sp z o.o.

Media Expert PRESS BOX
więcej informacji z Media Expert