Tłumy na otwarciu Media Expert w Galerii Korona

Tłum napierający na bramki ochronne, kolejki przez całą długość sklepu, atrakcyjne konkursy i wychodzący klienci obładowani towarem – tak wyglądało otwarcie Media Expert w Galerii Korona. Elektromarket otwarto punktualnie o godzinie 9, ale najbardziej wytrwali czekali przed galerią od bardzo wczesnych godzin rannych.

Elektromarket Media Expert był jednym ze sklepów cieszących się największym zainteresowaniem klientów podczas środowego otwarcia Galerii Korona. O godzinie 9 napierający tłum prawie zdemolował barierki ochronne ustawione przed wejściem do elektromarketu. Klientów skusiły przede wszystkim promocyjne ceny przygotowane specjalnie na otwarcie. Większość z oczekujących przyszła do Media Expert w Galerii Korona z zamiarem zakupu konkretnych produktów znajdujących się w gazetce promocyjnej.

Ceny przygotowane na otwarcie były tak atrakcyjne, że na zakupy u nas skusiła się nawet konkurencja. Bardzo się cieszymy, ponieważ to dowód na to, że nasz elektromarket jest po prostu najtańszy w mieście – mówi Agnieszka Pawelska, specjalista ds. PR w firmie Media Expert – Domex Sp. z o.o.

Oprócz niskich cen Media Expert przygotował dla klientów także wiele innych atrakcji.  Przez całą środę po Kielcach jeździł dwupiętrowy autobus angielski zabierający ze sobą wszystkich chętnych. W samym elektromarkecie zakup niektórych produktów premiowany był dodatkowymi kartami prezentowymi, a każdy paragon upoważniał do losowania kodu sejfowego, w którym znajdowały się kolejne nagrody. Klienci mieli także możliwość wzięcia udziału w przygotowanym specjalnie na tę okazję „kole fortuny”, w którym zdobyć można było dodatkowe nagrody rzeczowe. Wielkie Otwarcie w Media Expert uświetnił swoją obecnością mistrz kuchni – Marcin Budynek. Pokazy gotowania oraz konkursy z nagrodami prowadzone przez kucharza cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem klientów.  

Marka Media Expert należy do grona strategicznych najemców Galerii Korona. Elektromarket w Galerii Korona jest największym elektromarketem tej sieci w Kielcach. Na powierzchni prawie 2000 mkw. klienci znaleźć mogą ponad 20 tys. produktów najlepszych marek.

Otwarcie Galerii Korona odbyło się 16 maja br. Całkowita powierzchnia obiektu to 93 tys. mkw. Działać ma w niej docelowo około 160 lokali usługowo-handlowych. Operatorem nowego Media Expert w Kielcach jest firma o ugruntowanej pozycji na rynku – Domex Sp. z o. o. Zarządza ona 75 elektromarketami Media Expert.  Inwestycja w Kielcach to kolejny etap rozwoju marki Media Expert, obecnie w ramach sieci działa prawie 270 elektromarketów w całej Polsce.


Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na rynku od 10 lat. Jest jedną z największych i najlepiej rozpoznawalnych marek branży Multimedia, RTV, AGD w Polsce. Media Expert jest liderem na rynkach lokalnych, oferując klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach. Media Expert stawia głównie na ekspansję w miastach do 100 tys. mieszkańców. Obecnie w ramach sieci działa prawie 270 elektromarketów.

Media Expert
więcej informacji z Media Expert