Większy wybór mebli KOŁO Primo

Nowy dekor mebli do serii ceramiki łazienkowej PRIMO daje jeszcze większe możliwości aranżacji łazienkowego wnętrza. Prostota wykonania i ciekawe połączenie dwóch kolorów mogą stać się ponadczasowym akcentem w niemal każdej współczesnej łazience.

Odmienione kolorystycznie – tym razem z korpusem w kolorze szarego orzecha – meble Primo są dopełnieniem popularnej serii ceramiki łazienkowej. W ofercie mamy zestawy składające się z umywalki i szafki podumywalkowej wiszącej ( 3 rozmiary), szafki podumywalkowe z dwojgiem drzwi i szufladą, wysoką i niską szafkę wiszącą boczną, a także szafkę wiszącą górną i lustro. Ciekawym rozwiązaniem jest wysoka szafka, która w swojej dolnej części daje możliwość montażu kosza na bieliznę.

Klasyka nigdy nie wychodzi z mody. Seria mebli Primo jest ukłonem w stronę ponadczasowej elegancji, która – niezależnie od przemijających trendów – zawsze znajduje swoich zwolenników – mówi Małgorzata Ostaszewska, Menedżer Produktu ds. Mebli z Sanitec KOŁO. Wszystkie produkty z serii Primo, dzięki ergonomii i klasycznemu stylowi, spotkają się z uznaniem właścicieli niewielkich łazienek oczekujących praktycznych rozwiązań. To nie znaczy jednak, iż meble nie sprawdzą się w nowoczesnych i przestronnych wnętrzach. Ich największą zaletą jest uniwersalność, a nowy kolor daje możliwość stworzenia kolejnych ciekawych aranżacji.

Zestawy mebli z serii Primo dostępne są teraz w dwóch opcjach kolorystycznych. Do wyboru są meble z korpusem w kolorze orzech szary lub biały połysk, obie wersje mają fronty w kolorze biały połysk.
Sanitec KOŁO
Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )