ASTOR najlepszym dostawcą SCADA w Polsce!

ASTOR znalazł się w gronie laureatów konkursu MSI Polska „Najlepszy dostawca IT dla przemysłu 2011”. Krakowska firma, która dostarcza rozwiązania do automatyzacji i informatyzacji produkcji otrzymała najwyższe wyróżnienie w kategorii – Najlepszy dostawca SCADA w Polsce. Przyznawane tytuły są tym cenniejsze, że werdykt zapada na podstawie opinii klientów. Wręczenie dyplomów zwycięzcom konkursu odbyło się podczas uroczystej gali 22 marca 2012 roku w Centrum Targowym EXPO 2012 w Warszawie.

Pomysł konkursu, jak podkreśla organizator narodził się z codziennej pracy redakcji – „Opisując wdrożenia rozwiązań informatycznych w przedsiębiorstwach, zadawaliśmy pytania o kryteria wyboru dostawcy, jak układała się współpraca itp. Często sami rozmówcy poruszali ten temat jako niezwykle dla nich istotny. Dlatego na opiniach bezpośrednich użytkowników wdrażanych rozwiązań, postanowiliśmy oprzeć koncepcję wyboru najlepszych dostawców”. 

Nominowane do tytułu firmy zostały proszone o wytypowanie po trzech klientów z sektora przemysłowego, u których wdrożenia zostały zrealizowane w latach 2010-2011, a którzy mogliby i chcieli udzielić referencji. Użytkownicy oceniali dostawców IT według następujących kryteriów:
– elastyczność (dopasowywanie oferty do potrzeb)
– jakość usług oraz stosunek jakości usług do ceny
– współpraca na etapie wdrażania
– obsługa posprzedażna (okres gwarancji)
– szkolenia użytkowników
– rozwój oferty zgodnie z potrzebami użytkowników

Uzyskane wyniki pozwoliły firmie ASTOR osiągnąć tytuł Najlepszego dostawcy IT dla przemysłu 2011 w kategorii SCADA.

Bogata oferta ASTORa, która jest stale rozwijana, odpowiada na najważniejsze potrzeby sektora przemysłowego. Firma dostarcza na polski rynek rozwiązania największych, światowych producentów sprzętu i oprogramowania, takich jak: GE Intelligent Platforms, Wonderware, SATEL Oy, Woodhead,  Horner APG, Korenix, Kawasaki, a także własnej marki Astraada.

„Najlepszy dostawca IT dla przemysłu 2011 – to zobowiązująca nagroda. Pozwala na zadowolenie z osiągnięć w realizacji różnorodnych projektów – jak w KPEC w Bydgoszczy, wizualizacja i sterowanie w laboratorium energii odnawialnych w PWSZ w Sulechowie, SCADA w ZWiK w Szczecinie, Historian i SCADA w Lafarge oraz wiele innych. Cieszy nas, że nasi klienci tak wysoko ocenili nasze działania i wzajemne relacje. Z drugiej jednak strony nagroda ta zobowiązuje do jeszcze lepszej współpracy z naszymi klientami przy wyzwaniach jakie będą nam towarzyszyć w całym roku 2012, a te już dziś wydają się nie mniej wymagające.” – podsumowuje Wojciech Pawełczyk, Menadżer Produktów HMI/SCADA w firmie ASTOR.O ASTOR Sp. z o.o.
Firma jest polskim dystrybutorem międzynarodowych producentów sprzętu i oprogramowania, służących do automatyzacji i informatyzacji produkcji. W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak: oprogramowanie do zarządzania produkcją i wydajnością produkcji, roboty przemysłowe, systemy sterowania maszynami, urządzenia komunikacyjne, a także oprogramowanie do wizualizacji procesów produkcyjnych i przemysłowych. Oferta produktów wzbogacona jest o szereg profesjonalnych usług, ułatwiających wybór, wdrażanie i eksploatację kompletnych systemów automatyzacji procesów produkcyjnych i przemysłowych. ASTOR Sp. z o.o. jest wieloletnim członkiem Business Centre Club, zdobywcą wielu nagród, w tym międzynarodowych oraz sześciokrotnym laureatem tytułu „Gazela Biznesu”. Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie: www.astor.com.pl

OmniPro
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy ASTOR (PRESS BOX)