Meeting Metro. Tylko dla studentów!

26 kwietnia br. odbędzie się po raz pierwszy w Polsce Meeting Metro – wydarzenie dedykowane studentom. Osoby zainteresowane branżą nowoczesnego handlu będą mogły zapoznać się z firmami wchodzącymi w skład METRO GROUP. Meeting Metro to niepowtarzalna szansa zdobycia cennej wiedzy.

METRO GROUP zatrudnia blisko 280 tys. pracowników w 33 krajach świata w 2200 placówkach handlowych i należy do największych koncernów handlowych na świecie.

Organizowany 26 kwietnia Meeting Metro w halach numer 15 i 16 kompleksu Soho Factory w Warszawie skierowany jest do studentów poszukujących własnej drogi zawodowej. Tylko przez jeden dzień będzie można z bliska przyjrzeć się wielkim markom handlowym wchodzącym w skład METRO GROUP (Media Markt, Saturn, Real, MAKRO Cash & Carry), porozmawiać z pracownikami i zadać nurtujące pytania.

Dzień z METRO GROUP rozpocznie się o godzinie 9.00 i potrwa aż do wieczora. Studenci będą mogli uczestniczyć w spotkaniach tematycznych, warsztatach i panelach dyskusyjnych, których celem jest poszerzenie dotychczasowej wiedzy na temat nowoczesnego handlu, przybliżenie atmosfery pracy, kultury organizacyjnej firm, obszarów kompetencyjnych różnych działów handlowych.

Meeting Metro jest niepowtarzalną szansą skonfrontowania dotychczasowej wiedzy i wyobrażeń o pracy w sieciach Media Markt, Saturn, MAKRO Cash & Carry czy Real. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest rejestracja na stronie www.meeting-metro.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, a jak wskazują doświadczenia z innych krajów spotkania cieszą się dużym zainteresowaniem i wysoką frekwencją.

Studiującym nadarza się okazja, aby zapoznać się ze specyfiką pracy  dynamicznie rozwijającej się grupy silnych marek handlowych.

Holding Media Saturn
przygotował na to wydarzenie zespół pracowników, którzy w bezpośrednich relacjach przekażą zainteresowanym studentom cenne informacje o markach Media Markt i Saturn, ich pozycji rynkowej i planach rozwoju. Będzie można również poznać charakterystykę stanowisk pracy oraz możliwości rozwoju zawodowego w ramach holdingu.

MEDIA-SATURN
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )