Nowość w ofercie KOŁO – praktyczne i pojemne meble Quattro

Oferta marki KOŁO wzbogaciła się o nowe meble z serii Quattro. Seria wyróżnia się modnymi, geometrycznymi kształtami, które łączą w sobie klasyczną prostotę i dyskretną elegancję.

Szafki podumywalkowe w trzech wymiarach, wysoka szafka wisząca oraz lustra z oświetleniem do kompletu – to propozycja dla osób ceniących uniwersalne rozwiązania w swojej łazience. Nowe meble pozbawione są niemal wszelkich elementów dekoracyjnych. Brak widocznych na zewnątrz uchwytów sprawia, że pasują zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz, będąc jednocześnie ukłonem w stronę najbardziej aktualnych trendów minimalistycznych. Całości dopełniają proste lustra, dzięki którym wnętrze wyda się większe i bardziej przestronne.

Meble z serii Quattro występują w kolorze połyskliwej bieli i antracytu. Szafki są wygodne i pojemne – modele podumywalkowe dostępne są w wersji z dwiema bądź czterema szufladami, z kolei wysokie szafki wyposażone są w cztery szklane półki z możliwością regulacji wysokości.

– W serii nowych mebli Quattro postawiliśmy na połączenie funkcjonalności i nowoczesnego wyglądu. Tworzyliśmy ją z myślą o tych, którzy cenią sobie styl i wygodę w łazience – mówi Małgorzata Ostaszewska, Produkt Menedżer ds. Mebli  z Sanitec KOŁO.

Sanitec KOŁO
Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )