Stelaż SLIM wzbogacił ofertę KOŁO

Coraz częściej, zamiast tradycyjnych kompaktowych WC, łazienki wyposażane są w wiszące miski ustępowe. Ich instalacja wymaga montażu stelaża podtynkowego. KOŁO do swojej oferty wprowadza nowy model stelaża SLIM dostosowany do niewielkich przestrzeni.

Wiszące miski ustępowe wpływają na zwiększenie estetyki łazienki oraz ułatwiają utrzymanie jej w czystości. Mogą być zainstalowane np. nieco wyżej, co ułatwi korzystanie przez osoby starsze lub niepełnosprawne. 

Stelaż SLIM sprawdzi się w małych łazienkach dzięki jego małej głębokości. Przy spełnieniu odpowiednich warunków, jego zabudowa zajmuje tylko 97 mm. Jeżeli jest np. potrzeba uzyskania nad stelażem praktycznej półki na łazienkowe drobiazgi, można uzyskać głębokość zabudowy aż do 230 mm.

Stelaż ma wiele zalet, które ułatwiają jego montaż i eksploatację. Płynna regulacja ustawienia kolana odpływowego zapewnia większą swobodę podczas montażu. Podłączenie elastycznego wężyka doprowadzającego wodę do spłuczki jest łatwe i nie wymaga używania narzędzi. Dostęp do wnętrza spłuczki przez otwór przycisku umożliwia obsługę zaworów – napełniającego i spustowego. Specjalny przegub zaworu spłukującego ułatwia jego demontaż w wypadku konieczności wymiany uszczelki.   

Użytkownik ma do wyboru dwa modele przycisków spłukujących w trzech kolorach – biały, chrom i chrom mat.

Stelaż SLIM może być kompletowany ze wszystkimi miskami ustępowymi wiszącymi marki KOŁO.

Rama stelaża objęta jest 10-letnią gwarancją, zbiornik spłuczki ma 5 lat gwarancji, a pozostałe elementy (armatura) są objęte 2-letnią gwarancją.Sanitec KOŁO
Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )