Oszczędzaj ciepło z FERRO!

Oszczędzaj ciepło i poczuj się komfortowo – pod takim hasłem FERRO promuje komplety termostatyczne: prosty i kątowy złożone z zaworu termostatycznego bez nastawy wstępnej, zaworu odcinającego oraz głowicy termostatycznej cieczowej . Jest to propozycja skierowana nie tylko do instalatorów, ale do wszystkich zainteresowanych sprawnie działającą instalacją c.o. oraz obniżeniem wydatków na ogrzewanie.

Komplety wyposażone są w głowicę termostatyczną GT10 przeznaczoną do współpracy z zaworami termostatycznymi FERRO. Jej ergonomiczny kształt ułatwia nastawę temperatury. Została zaprojektowana tak, aby komponować się z nowoczesnymi grzejnikami marki Weberman i FERRO oraz harmonizować z otoczeniem w którym pracuje.

Charakterystyka techniczna zestawu: maksymalna temperatura pracy wynosi 100°C, maksymalne ciśnienie pracy 10 bar, skala regulacji od 0 do 5, zakres regulacji od 0 do 28°C, średnica przyłączy zaworów 1/2”.

Warto podkreślić, iż producent udziela na zawór termostatyczny aż 10-letniej gwarancji. Wybór urządzeń o wysokiej jakości zapewnia wieloletnią i efektywną pracę instalacji grzewczej.

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)