Media Expert w Millenium Hall: zakończył się kolejny etap inwestycji

W elektromarkecie Media Expert mieszczącym się w Rzeszowskiej Galerii  Millenium Hall pozostały już tylko prace wykończeniowe, – informuje Bartłomiej Żebrowski Dyrektor Generalny Domex Sp. z o.o. – jest to dla nas bardzo ważna i szczególna inwestycja, wszystkie siły kierujemy teraz na dopracowanie detali i przygotowanie wielkiego otwarcia.

Otwarcie Millenium Hall planowane jest 15 października 2011 roku. Całkowita powierzchnia centrum to 56,5 tys. mkw. Na terenie obiektu znajdzie się ok. 250 sklepów. Powierzchnia elektromarketu Media Expert wynosi 2000 mkw. Będzie to 24 Media Expert w województwie podkarpackim. Otwierany elektromarket należy do spółki Domex, jednego z operatorów marki Media Expert. Inwestycja to kolejny etap rozwoju sieci w Polsce, która sukcesywnie powiększa sieć sprzedaży. Obecnie w sieci działa 244 elektromarkety w całej Polsce.

Domex Media Expert inwestuje w atrakcyjnych lokalizacjach. W strefie zainteresowań spółki  mieszczą się istniejące obiekty – budynki wolnostojące, galerie handlowe, retail parki  oraz tereny przeznaczone pod zabudowę wielkopowierzchniową. W okresie wakacyjnym spółka otworzyła dwa elektromarkety oraz wyremontowała dwa kolejne. W centrum Handlowym Talgo w Skarżysku Kamiennej otworzono lokal o powierzchni 1600 mkw., w Korczowej Dolinie otwarto elektromarket, pod logo Domex o powierzchni 600 mkw. W galerii Jasło 9 sierpnia po przeniesieniu do nowego lokalu został otwarto lokal o powierzchni 600 mkw. 16 wrześnie po gruntownym remoncie otwarto elektromarket w Sochaczewie o powierzchni 1500 mkw.


Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na rynku od 8 lat. Marka jest obecna głównie w miastach do 100 tys. mieszkańców, gdzie jest liderem na rynkach lokalnych, oferując klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach. Media Expert jest jedną z największych i najlepiej rozpoznawalnych marek branży Multimedia, RTV, AGD w Polsce.

Media Expert
więcej informacji z Media Expert