Zdjęcia w mgnieniu oka – kreatywne kompakty Canon

W ofercie sklepu Euro.com.pl pojawiły się premierowe kompakty Canon: PowerShot SX150 IS, IXUS 1100 HS oraz IXUS 230 HS w kilku wersjach kolorystycznych.

Debiutujące na rynku kompakty Canon serii PowerShot i IXUS zostały wyposażone w innowacyjny system HS – funkcję poprawiającą jakość zdjęć. System HS oznacza znaczną redukcję szumów – do 60% w porównaniu z tradycyjnymi aparatami, także większą szczegółowość obrazu oraz nasycone kolory w dowolnych warunkach oświetleniowych. Można śmiało zrezygnować ze statywu czy lampy błyskowej. System HS skutecznie redukuje nieostrości i drgania obrazu, wspomagając rejestrację wszystkich detali. Pozwala robić zdjęcia wysokiej jakości, bez zakłóceń i efektu rozmycia.
System HS eliminuje konieczność używania flesza – stosowanie lampy błyskowej w niekorzystnych warunkach oświetleniowych najczęściej skutkuje pojawieniem się na zdjęciu nienaturalnych kolorów czy powstaniem efektu wyostrzonej bladości twarzy.

System HS można znaleźć w nowym aparacie Canon PowerShot SX150 IS, posiadającym obiektyw z 12-krotnym zoomem optycznym. Dzięki matrycy 14,1 Mpix zdjęcia zaskakują wiernym oddaniem detali, co jest szczególnie potrzebne do wydruku w formacie plakatowym. Z kolei procesor DIGIC 4 umożliwia szybkie nagrywanie filmów wysokiej jakości, z wiernym odwzorowaniem kolorów. Zastosowanie innowacyjnych trybów kreatywnych umożliwia eksperymentowanie z fotografią i filmami HD. Ciekawą funkcją aparatu jest Inteligentna Migawka. Wystarczy uruchomić migawkę za pomocą zwyczajnego mrugnięcia lub uśmiechu, a samowyzwalacz zwalnia spust migawki, kiedy twarz pojawi się w kadrze, przez co fotograf zawsze może być częścią zdjęcia i unika tradycyjnego sprintu zza aparatu. Aparat można kupić w sklepie internetowym Euro.com.pl. Dostępny jest w trzech kolorach: czarnym, srebrnym oraz czerwonym.

Cały świat w obiektywie kompaktu Canon IXUS 1100 HS – aparat wyposażony w ekran dotykowy i szerokokątny 28 mm obiektyw z 12-krotnym zbliżeniem optycznym. To wszystko zamknięte w stalowej obudowie o kompaktowych kształtach – najsmuklejszej w swojej klasie. Połączenie najnowszej technologii obrazowania i wyrafinowanej stylistyki charakterystycznej dla serii IXUS sprawia, że model Canon 1100 HS jest obecnie jednym z najbardziej zaawansowanych aparatów kompaktowych na rynku, umożliwiając fotografom na każdym poziomie zaawansowania tworzenie doskonałych zdjęć i filmów Full HD. W sklepie Euro.com.pl można wybierać spośród trzech wersji kolorystycznych – czarnej, srebrnej i czerwonej.

Canon IXUS 230 HS, aparat z 8-krotnym zoomem optycznym, zaawansowaną technologią i niesamowitym designem. Oferowany w sześciu żywych kolorach, z doskonałym obiektywem i w smukłej metalowej obudowie – umożliwia robienie szczegółowych zdjęć. Dzięki Intelligent IS z siedmioma typami stabilizacji oraz zaawansowanym 3,5-stopniowym optycznym stabilizatorem obrazu masz zagwarantowane doskonałe odwzorowanie szczegółów bez drgań. Możesz rejestrować także filmy Full HD z dźwiękiem stereo, i udostępniać je dzięki wejściu HDMI-CEC. Posiada także funkcje umożliwiające filmowanie błyskawicznie poruszających się obiektów. Uproszczone fotografowanie zapewnia opcja Smart Auto, sama dostosuje optymalne ustawienia. Wbudowane są także kreatywne tryby fotografowania, jak efekt plakatu, miniatury, czy obrazu monochromatycznego.

W sklepie internetowym Euro.com.pl dostępnych jest kilka wersji kolorystycznych aparatu Canon IXUS 230 HS, między innymi turkusowa, czy też purpurowa.

Źródło: Euro.com.pl
RTV EURO AGD (PRESS BOX)