PREMIERY I BESTSELLERY

Pod takim hasłem kryje się wielki filmowy KONKURS marki WEDEL – a w nim do wygrania wyjazd do HOLLYWOOD dla dwóch osób i NOWOCZESNE KINA DOMOWE 3D.

Bestsellery Wedla znają wszyscy – to słodycze, które znamy od lat i uwielbiamy, jak chociażby: waniliowe Ptasie Mleczko®, Mieszanka Wedlowska, Pawełek Toffi.

Wedel wciąż zaskakuje miłośników swoich smaków i tej jesieni także zaprezentuje  nowe gwiazdy. Wśród premier znajdą się: czekolady zmieniające smak np. czekolada mleczna „Smak pomarańczy potem Chilli”, waniliowe Ptasie Mleczko® z egzotycznymi dodatkami np. z dodatkiem wanilii z Madagaskaru i nowy Pawełek Wiśniowy.

Teraz, miłośnicy czekoladowych przyjemności mogą nie tylko cieszyć się swoimi ulubionymi smakami i próbować nowości, ale także wygrać wspaniałe nagrody!

Marka Wedel przygotowała konkurs PREMIERY I BESTSELLERY, w którym konsumenci mogą wygrać  wyjazd do HOLLYWOOD dla dwóch osób oraz 1 ze 130 zestawów NOWOCZESNEGO KINA DOMOWE 3D.

Konkurs pod hasłem PREMIERY I BESTSELLERY rozpocznie się 1 sierpnia i potrwa do 31 października 2011 roku. Wystarczą 3 kroki, aby wziąć w nim udział:

  • Krok pierwszy – kupić dowolny produkt Wedla( zachować paragon i opakowanie)
  • Krok drugi – na stronie wedel.pl oddać głos na ulubioną Premierę lub Bestseller od Wedla.
  • Krok trzeci – zabawić się w scenarzystę i wyreżyserować scenkę z udziałem produktowych Premier i Bestsellerów Wedel.

Oprócz spotu promocyjnego, konkurs będzie miał wsparcie w Internecie: specjalnie dedykowaną stronę internetową na wedel.pl  zawierającą:

  • Prezentację produktowych Premier i Bestsellerów
  • Szczegółowe informacje nt. konkursu
  • Regulamin konkursu

Na stronie konkursu została stworzona aplikacja, która pozwoli konsumentom wcielić się w scenarzystów. Produktowe Premiery i Bestsellery przyjmą rolę bohaterów słynnych scen filmowych np..„Titanica”, „Romeo i Julii”, a konsumenci będą pisać dla nich dialogi!

Specjalnie dla fanów na Facebooku, Wedel przygotował dodatkową zabawę – quiz filmowy, w którym można wygrać iPody i słodkie wedlowskie zestawy.

Wedel
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy E. Wedel (PRESS BOX)