Poszerz swoje finansowe horyzonty z Amber Gold

Od połowy sierpnia br. rozpoczęła się akcja promocyjna nowych Oddziałów  Amber Gold w Łodzi i we Wrocławiu. Hasło przewodnie kampanii: „Poszerz swoje finansowe horyzonty” ma za zadanie zachęcić Klientów do zainteresowania się alternatywnymi formami inwestowania, takimi jak lokaty w metale szlachetne oferowane przez Amber Gold.

Amber Gold od początku br. intensywnie rozbudowuje sieć swoich placówek. Na początku lipca uruchomiony został Oddział w Łodzi, a od 13 sierpnia rozpoczęła się kampania promocyjna tej nowej placówki. Kampania prowadzona jest na terenie trzech największych łódzkich galerii handlowych: Manufaktura, Galeria Łódzka oraz Port Łódź gdzie zlokalizowane są AGpunkty.

Adresy łódzkich placówek:

Amber Gold Oddział w Łodzi
ul. Piotrkowska 48

AGpunkty:

  • Galeria Łódzka (poziom 0), Al. Piłsudskiego 15/23,
  • Port Łódź, ul. Pabianicka 245,
  • Manufaktura Łódź, ul. Drewnowska 58 (punkt otwarty na czas trwania promocji od 13-29 sierpnia).

Oprócz promocji Oddziału w Łodzi, od 16 sierpnia rozpoczęta została kampania promocyjna Oddziału we Wrocławiu. Kampania prowadzona jest na terenie wrocławskich galerii: Magnolia Park, Arkady Wrocławskie oraz Renoma.

Adresy wrocławskich placówek:

Amber Gold Oddział we Wrocławiu
ul. Świdnicka 22

AGpunkt:

  • Magnolia Park (parter), ul. Legnicka 58

Amber Gold oferuje lokaty w złoto, srebro i platynę z gwarantowanym oprocentowaniem od 6 do 15% w skali roku. Oferta lokat Amber Gold umożliwia praktycznie każdemu zainteresowanemu skorzystanie z koniunktury na rynku metali szlachetnych. Kwoty lokat rozpoczynają się bowiem już od 1 tys. zł (maksymalna kwota to 1 mln zł). Również okresy inwestycyjne są bardzo elastyczne, gdyż umożliwiają założenie lokaty na okres od 1 do 60 miesięcy. Dla przykładu lokata w złoto WYŻSZY ZYSK umożliwia ulokowanie swoich pieniędzy na okres 6, 12, 24, 36, 48 lub 60 m-cy. Oprocentowanie tej lokaty wynosi 12%  w przypadku okresów od 6 do 24 m-cy oraz 15% w przypadku okresów od 36 do 60 m-cy.

Zgodnie z aktualnie realizowaną przez Amber Gold strategią rozwoju sieci sprzedaży, do końca 2011 roku, za obsługę Klientów odpowiadać będzie ok. 300 pracowników Amber Gold, zatrudnionych w 20 Oddziałach, 30 Punktach Obsługi Klienta (POK) oraz 30 AGpunktach. Więcej >

Amber Gold
Infolinia: 801 555 444 / 58 731 50 50
www.ambergold.com.pl
bok@ambergold.eu

AMBER GOLD PRESS BOX