W SATURNIE łatwiej o zakupy na raty

Sieć sklepów SATURN rozpoczęła współpracę w zakresie kredytowania i obsługi sprzedaży ratalnej z bankiem Santander Consumer Bank S.A. oraz Euro Bank S.A.  Dla klientów Saturna oznacza to jeszcze lepsze warunki zakupu sprzętu z zakresu elektroniki użytkowej w systemie ratalnym.

Od 1 kwietnia br. klienci sieci SATURN mogą znacznie łatwiej i szybciej kupić wybrane urządzenie, korzystając z obsługi kredytowej Santander Consumer Banku w 13 sklepach Saturn w: Warszawie (5 sklepów), Wrocławiu (2 sklepy), Bydgoszczy, Katowicach, Lubinie, Łodzi, Poznaniu i Tychach. Nawiązana współpraca umożliwia klientom realizację zakupów rozkładając ich spłatę na raty lub przy wykorzystaniu dodatkowych środków finansowych, dostępnych na karcie kredytowej. Karta kredytowa umożliwia dokonywanie płatności nie tylko w sieci SATURN, ale także we wszystkich miejscach, w których akceptowana jest karta systemu Visa.

W marketach SATURN w Gdańsku i Krakowie za obsługę ratalną odpowiada Euro Bank S.A.

Klient SATURNA otrzymuje teraz po spełnieniu minimum formalności (szczegóły w Punktach Obsługi Klienta i na stronie www.saturnplanet.pl ) kredyt ratalny, który pozwala na sfinansowanie w sklepie SATURN każdej transakcji o wartości od 100 zł do 50 000 zł (w zależności od zdolności kredytowej kupującego). Zaraz po podpisaniu umowy kredytowej, klient może opuścić sklep z wybranym towarem, a spłatę rat rozłożyć nawet na 36 miesięcy.

Dostępność kredytu ratalnego lub karty kredytowej w połączeniu z przejrzystością oferty pozwoli jeszcze większej liczbie klientów sieci SATURN na szybką realizację  wymarzonych zakupów.

SATURN
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )