Nagroda za wzrost sprzedaży produktów Horner APG dla ASTORa

Firma ASTOR została nagrodzona przez firmę Horner APG za największy wzrost sprzedaży w 2010 roku. Sprzedaż sterowników zintegrowanych z panelem operatorskim wzrosła w roku ubiegłym aż o 34% w stosunku do roku 2009, co plasuje firmę ASTOR w czołówce dystrybutorów na rynku europejskim.

Nagrodę za rekordowe wyniki sprzedaży, z rąk wiceprezesa firmy Horner APG, Richarda Coopera, odebrał w kwietniu br., w Krakowie, prezes ASTOR – Stefan Życzkowski.

Horner APG sukcesywnie powiększa rynek odbiorców – dzięki produktom, które mają wyjątkowo dużą funkcjonalność i możliwości, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny oraz prostoty programowania i obsługi.

Dzięki temu, coraz większa grupa klientów sięga po produkty tej właśnie firmy, dostrzegając w nich idealne rozwiązania do automatyzacji małych i średnich systemów sterowania spotykanych w większości branż przemysłu.

Piotr Adamczyk, Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu w firmie ASTOR, komentuje:
„To wyróżnienie bardzo nas cieszy, ponieważ odzwierciedla nasz wkład w rozwój rynku kompaktowych sterowników PLC w Polsce. Poprawiająca się sytuacja gospodarcza sprzyja osiąganiu wzrostów sprzedaży, jednak nikt z nas nie spodziewał się, że produkty Horner zostaną aż tak dobrze przyjęte przez klientów, których wymagania, z uwagi na ubiegłoroczny kryzys, znacząco wzrosły. Świadczy to o dobrym dopasowaniu oferty oraz cen do obecnych wymagań rynku.”


O ASTOR Sp. z o.o.
Firma jest polskim dystrybutorem międzynarodowych producentów sprzętu i oprogramowania, służących do automatyzacji i informatyzacji produkcji. W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak: oprogramowanie do zarządzania produkcją i wydajnością produkcji, roboty przemysłowe, systemy sterowania maszynami, urządzenia komunikacyjne, a także oprogramowanie do wizualizacji procesów produkcyjnych i przemysłowych. Oferta produktów wzbogacona jest o szereg profesjonalnych usług, ułatwiających wybór, wdrażanie i eksploatację kompletnych systemów automatyzacji procesów produkcyjnych i przemysłowych.

ASTOR Sp. z o.o. jest wieloletnim członkiem Business Centre Club, zdobywcą wielu nagród, w tym międzynarodowych oraz sześciokrotnym laureatem tytułu „Gazela Biznesu”. Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie: www.astor.com.pl
OmniPro
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy ASTOR (PRESS BOX)