ASTOR Industrial IT Roadshow – MOC TECHNOLOGII MES/EMI/Workflow dla przemysłu i produkcji

ASTOR – dostawca rozwiązań IT do zarządzania produkcją klasy MES, raportowania zarządczego i integracji produkcji z ERP zaprasza do udziału w warsztatach Industrial IT Roadshow. W trakcie ich trwania zostaną zaprezentowane najnowsze rozwiązania IT w obszarze zarządzania operacyjnego w przemyśle i produkcji.

Hasłem przewodnim najnowszego przedsięwzięcia ASTORa jest efektywna integracja biznesu i produkcji. Zgodnie z założeniem roadshow, warsztaty odbędą się w różnych miastach Polski (w Gdańsku, Katowicach, Poznaniu, Rzeszowie, Warszawie, Wrocławiu). Początek ASTOR Industrial IT Roadshow planowany jest na 24 maja.

„Warsztaty Industrial IT Roadshow mają na celu przekazanie najnowszych trendów w zakresie rozwoju infrastruktury IT w obszarze produkcji. Prezentowane rozwiązania Invensys Wonderware, dzięki automatycznemu gromadzeniu danych z maszyn i integracji z systemami ERP oraz możliwości łatwej analizy tych danych przez menedżerów, pozwalają na zwiększanie efektywności pracy zakładów produkcyjnych i przemysłowych.” – mówi Jarosław Gracel, Menedżer Produktu Wonderware MES w firmie ASTOR.

Warsztaty adresowane są do dyrektorów oraz specjalistów IT, dyrektorów i kierowników produkcji oraz dyrektorów operacyjnych.

Wśród wybranych zagadnień pojawią się najnowsze standardy IT w zakresie wirtualizacji, dostępności i cyberbezpieczeństwa. Prowadzący sesje, specjaliści z firmy ASTOR, skoncentrują się na obszarach:
– integracji systemów MES z ERP – przesyłanie danych real-time z produkcji do systemów ERP,
– technologii IT dla produkcji wspierających polisy bezpieczeństwa działu IT, wirtualizacji oraz systemów wysokiej dostępności,
– raportowania zarządczego – Business Intelligence i Manufacturing Intelligence w firmach produkcyjnych.

Podczas warsztatów zostanie również zaprezentowane narzędzie do budowania „kokpitów” menedżerskich – Wonderware Intelligence.

Firma ASTOR posiada kompetencje i bogate doświadczenie w realizacji podobnych przedsięwzięć. W latach 2006 i 2007 odbywały się konferencje Wonderware Roadshow, które przyciągnęły wielu profesjonalistów z branży automatyki przemysłowej.

Tym razem firma zmieniła formułę – zamiast konferencji odbędą się warsztaty, których niewątpliwą zaletą jest bezpośredni kontakt uczestników i możliwość samodzielnego przetestowania prezentowanych aplikacji.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia: www.astor.com.pl/roadshow .
Patronem merytorycznym wydarzenia został magazyn: Biznes i Produkcja
Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: www.erp-view.pl www.erp24.pl www.magazynit.pl www.beconnected.pl , www.decyzje-IT.pl

Patroni medialni

O ASTOR Sp. z o.o.
Firma jest polskim dystrybutorem międzynarodowych producentów sprzętu i oprogramowania, służących do automatyzacji i informatyzacji produkcji. W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak: oprogramowanie do zarządzania produkcją i wydajnością produkcji, roboty przemysłowe, systemy sterowania maszynami, urządzenia komunikacyjne, a także oprogramowanie do wizualizacji procesów produkcyjnych i przemysłowych. Oferta produktów wzbogacona jest o szereg profesjonalnych usług, ułatwiających wybór, wdrażanie i eksploatację kompletnych systemów automatyzacji procesów produkcyjnych i przemysłowych.

ASTOR Sp. z o.o. jest wieloletnim członkiem Business Centre Club, zdobywcą wielu nagród, w tym międzynarodowych oraz sześciokrotnym laureatem tytułu „Gazela Biznesu”. Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie: www.astor.com.pl

OmniPro
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy ASTOR (PRESS BOX)