Za co kochamy stringi?

Powszechnie wiadomo, że majtki są damskim i męskim rodzajem bielizny. Ich zadaniem jest chronić miejsca intymne przed chłodem i podrażnieniami. Dostępność różnych modeli na rynku sprawia, że obecnie możemy kupić takie majtki, jakie chcemy w praktycznie każdym kolorze. Na przykład majtki klasyczne, które zakrywają pupę oraz chronią delikatne miejsca intymne lub te bardziej wyszukane.

A kto nosi stringi? Najczęściej noszę je kobiety, aby podkreślić swoją atrakcyjność. Stringi chętnie wybierane są na randki. Noszone są również latem w celu skutecznego zatuszowania widocznych szwów tradycyjnej bielizny. Czasami stringi stanowią część stroju kąpielowego, a raczej plażowego. Dzięki stringom łatwiej opalić mniej dostępne miejsca i uwydatnić pośladki.

Ciekawostką jest fakt, że pomysłodawcą i pierwszym projektantem stringów jest popularyzator ruchu gejowskiego. Prawdopodobnie projektant nie liczył na tak ogromny sukces stringów, zwłaszcza wśród kobiet.

Po raz pierwszy stringi ujrzały światło dzienne w 1977 roku. Pierwszym opanowanym przez stringi miejscem zostały brazylijskie plaże. Turyści odwiedzający Brazylię wiedzą, że brazylijskie kobiety kochają nie tylko stringi, ale również operacje plastyczne. Szczególnie biustu i pupy.

Stringi cieszą sporym zainteresowaniem. Nawet firmy produkujące bieliznę: Intimissimi ,  Atlantic czy Esotiq proponują wiele wzorów stringów w swoich najnowszych kolekcjach. Stringi najbardziej lubią nosić dziewczyny i kobiety. Pozostaje jednak pytanie czy mężczyźni noszą stringi? Nie do końca można na nie odpowiedzieć. Mężczyźni z pewnością nie przyznają się do noszenia stringów publicznie.

Moda-online.pl