pHandel.pl dla handlowca | informacje z firm | oferty pracy | PR news dla mediów | szkolenia | nieruchomości i wnętrza

BizMarket news

Email Drukuj PDF

2 marca rusza w TVP2 serial ?rodzinka.pl?. Trzydziestoodcinkow± produkcję wyreżyserował Patrick Yoka, a scenografię zaprojektował Jacek Osadowski. W serialu w główne role rodziców trójki synów wcielaj± się Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak. ?Rodzinka.pl? ma luĽny, komediowy charakter. Bohaterowie serialu "Rodzinka.pl" mieszkaj± pod Warszaw± w przestronnym, kupionym na kredyt domu, w którym toczy się praktycznie cała akcja filmu. Wyposażeniem rodzinnego domu państwa Boskich zajęła się niemal całkowicie IKEA.

Meble i dodatki we wszystkich pokojach, sypialni, kuchni, a nawet w pomieszczeniach gospodarczych i łazience pochodz± z IKEA. Doskonale skomponowały się z pojedynczymi starymi meblami oraz dodatkami zwi±zanymi z zainteresowaniami bohaterów serialu (mapy, obrazy, modele, ksi±żki, rysunki itp.), tworz±c indywidualny charakter pomieszczeń. Dom ma ciepły, przytulny klimat, jest pełen życia i pasuje do temperamentu bohaterów.

Aktorzy zgodnie stwierdzili, że we wnętrzach pracowało im się doskonale, były przytulne i miłe, jak w prawdziwym domu, zupełnie nie przypominały ?sztucznej? scenografii filmowej. Mamy nadzieję, że spodobaj± się także widzom.
W salonie poł±czonym z kuchni± jest duży, drewniany, rodzinny stół, stary bufet po cioci i wielka, miękka sofa, na której rodzinka uwielbia spędzać wolny czas. W wygodnej kuchni z wysp±, w stylu rustykalnym pani domu przyrz±dza wymy¶lne, zdrowe posiłki, bez trudu znajduj±c w przestronnych szufladach i szafkach różne akcesoria kuchenne ułatwiaj±ce codzienne gotowanie. Pan domu, jest architektem, pracuje w domu, w swoim małym gabinecie, przy dużym, wygodnym biurku. Sypialnia i pokoje chłopców znajduj± się na piętrze filmowego domu. Odzwierciedlaj± charakter chłopców i ich upodobania, a jednocze¶nie s± funkcjonalne i wygodne. W sypialni także widać, jak poł±czenie starych mebli i ulubionych dekoracji doskonale pasuje do współczesnych mebli prosto z IKEA. W pomieszczeniu gospodarczym, w pudłach na drewnianych regałach prawie udało się opanować bałagan i rozliczne rzeczy oraz sprzęty niezbędne pięcioosobowej rodzince.

IKEA jest jednym ze sponsorów serialu. W zamian za pomoc w realizacji i za użyczenie mebli oraz dodatków do scenografii otrzyma podziękowania w napisach końcowych wraz z logo firmy.

Zapraszamy do ogl±dania serialu w każd± ¶rodę w TVP2 o godzinie 20.40, pocz±wszy od 2 marca.Autorka zdjęć: Anna Jaroch Okapiec

IKEA

 

Poprawiony: czwartek, 03 marca 2011 08:34