pHandel.pl dla handlowca | informacje z firm | oferty pracy | PR news dla mediów | szkolenia | nieruchomości i wnętrza

BizMarket news

BizMarket news

Interaktywny Piknik Wiedzy z PGE Obrót

Email Drukuj PDFOdkrywanie tajemnic nauki oraz poznawanie pasjonującego świata eksperymentów z zakresu energetyki, robotyki i fizyki, a do tego teatrzyk edukacyjny dla najmłodszych. W weekend odbył się ósmy Dzień Odkrywców, którego partnerem strategicznym była PGE Obrót.

Więcej…
 

Moc urodzinowych atrakcji w SATURN w CH Zielony Targówek Warszawa

Email Drukuj PDFSATURN w CH Zielony Targówek w Warszawie – ulubione miejsce odkrywania nowych technologii – na nadchodzący weekend (1-3 czerwca) przygotował liczne propozycje atrakcji. Wpisują się one w program 10. jubileuszu istnienia tej popularnej warszawskiej galerii handlowej.

Więcej…
 

Prezenty dla dziecka, które ucieszą całą rodzinę

Email Drukuj PDFZbliża się 1 czerwca, czas więc pomyśleć o prezencie dla dziecka. A ten nie musi być wcale kolejną zabawką, która po kilku dniach znudzi się i zostanie rzucona w kąt. Zachęcamy do zakupu gadżetów, które mogą przydać się zarówno dziecku, jak i jego rodzicom. Jedne pomogą zadbać o bezpieczeństwo najmłodszych, a inne – pomogą ochronić przed nimi dom i jego wyposażenie. Poniżej nasze propozycje:

Więcej…
 

Orły Polskiego Budownictwa dla Grupy PETECKI

Email Drukuj PDFGRUPA PETECKI, producent stolarki otworowej klasy premium, została po raz kolejny wyróżniona w prestiżowym konkursie „Orły Polskiego Budownictwa”.

Więcej…
 

Podczas krótkich wiosennych wyjazdów niezbędne jest odpowiednie ubezpieczenie

Email Drukuj PDF


Wiosna to najlepszy czas na krótki, kilkudniowy, zagraniczny wyjazd. Wiele osób właśnie wiosną zwiedza Europę. Z danych Mondial Assistance wynika, że blisko co trzeci Polak, który wyjeżdża na urlop za granicę decyduje się również na dodatkowy, krótszy zagraniczny wyjazd. W ubiegłym roku 11% Polaków planowało zagraniczny wyjazd właśnie wiosną. Największą popularnością cieszyła się Hiszpania i należące do niej Wyspy Kanaryjskie (14%), Chorwacja (12%) oraz Włochy (11%). Aż 51% Polaków zadeklarowało, że samodzielnie zorganizuje swój wyjazd zagraniczny.

Więcej…
 


Strona 9 z 567