pHandel.pl dla handlowca | informacje z firm | oferty pracy | PR news dla mediów | szkolenia | nieruchomości i wnętrza

BizMarket news

BizMarket news

Szynka Ojca - nowość od Henryka Kani. "Pokolenia pracują na ten smak"

Email Drukuj PDFSzynka Ojca – to wyśmienita nowość w ofercie ZM Henryk Kania. Jej smak i aromat oraz ręczne wiązanie przywodzą na myśl najlepsze, tradycyjne wędliny kojarzące się z czasami dzieciństwa. Wprowadzenie produktu na rynek wspierane będzie silną kampanią ATL oraz działaniami wizerunkowymi.

Więcej…
 

STOLARKA W PIGUŁCE: Polska liderem produkcji okien w Europie!

Email Drukuj PDFPolska zakończy 2018 r. na fotelu lidera europejskiego rynku okien, zarówno pod względem wielkość produkcji, jak i wielkość eksportu.

Więcej…
 

Stolarka aluminiowa czy PVC? Poznaj zalety obu rozwiązań

Email Drukuj PDFStolarka aluminiowa do niedawna była domeną przede wszystkim ultranowoczesnych biurowców, czy budynków użyteczności publicznej. Od jakiegoś czasu inwestorzy coraz chętniej decydują się na jej montaż także w budownictwie jednorodzinnym. Nic dziwnego, stolarka aluminiowa jest trwała i charakteryzuje się bardzo dobrą statyką, co jest szczególnie ważne w przypadku wielkogabarytowych konstrukcji. Stolarka PVC zyskała popularność ze względu na korzystną cenę.

Więcej…
 

KRISPOL inwestuje w wiedzę swoich partnerów

Email Drukuj PDFFirma KRISPOL uruchomiła cykl dedykowanych szkoleń dla właścicieli salonów stolarki otworowej KRISHOME.

W miniony weekend (12-13 października br.) w Giewartowie, odbyło się pierwsze szkolenie z zaplanowanego cyklu warsztatów dla właścicieli salonów firmowych KRISHOME. Firma KRISPOL pod okiem trenera Roberta Kasperczyka przeszkoliła z zakresu zarządzania zespołem i motywowania pracowników. Frekwencja dopisała.

Więcej…
 

MODECOM trzeci rok z rzędu kontynuował tradycję obecności na Poznań Game Arena

Email Drukuj PDFFirma MODECOM – producent sprzętu IT i akcesoriów gamingowych z serii MODECOM Volcano Gaming trzeci rok z rzędu wziął udział w największych targach gamingowych w Polsce, czyli Poznań Game Arena.

Więcej…
 


Strona 8 z 654