pHandel.pl dla handlowca | informacje z firm | oferty pracy | PR news dla mediów | szkolenia | nieruchomości i wnętrza

BizMarket news

BizMarket news

Wyjeżdżając na narty należy pamiętać o ubezpieczeniu sprzętu sportowego

Email Drukuj PDFUbezpieczenie sprzętu sportowego zazwyczaj jest zawarte w polisach narciarskich, sportowych oraz w wyższych pakietach ubezpieczenia turystycznego. Zasady ubezpieczenia, w każdym przypadku są podobne. Ubezpieczyciel określa, do jakiej wartości zwróci ubezpieczonemu pieniądze w razie kradzieży czy zniszczenia sprzętu.

Więcej…
 

Technologia VXRAIL

Email Drukuj PDFZaproszenie na bezpłatne webinarium (LIVESTREAM) w ramach Vtorków Technologicznych – 12 grudnia 2017 r., godz. 10:15.

Więcej…
 

Urządzamy łazienkę industrialną

Email Drukuj PDFTrend industrialny cieszy się rosnącą popularnością. Chętnie wykorzystywany jest nie tylko w loftach i wnętrzach typu studio, ale też na mniejszym metrażu. Jak efektownie urządzić łazienkę w fabrycznym stylu?

Więcej…
 

Obudowy od MODECOM osiągnęły level "PRO"

Email Drukuj PDFFirma MODECOM – producent sprzętu IT i akcesoriów gamingowych z serii MODECOM Volcano Gaming wprowadza trzecią odsłonę popularnej obudowy Oberon.
Nowe obudowy otrzymały przydomek „PRO” i są to następcy obudów Oberon Glass oraz Oberon 2F. Dodatkowo jeden z modeli to niedostępna wcześniej wersja z matami wygłuszającymi, która otrzymała nazwę MODECOM Oberon Pro Silent.

Więcej…
 

WIŚNIOWSKI Oficjalnym Partnerem FC Girondins de Bordeaux

Email Drukuj PDFFirma WIŚNIOWSKI – czołowy, polski producent bram, drzwi i ogrodzeń, został oficjalnym partnerem francuskiego klubu piłkarskiego FC Girondins de Bordeaux. Kontrakt to efekt wsparcia rozwoju sieci dystrybucji na rynku francuskim i krok do popularyzacji marki w tym regionie Europy.

Więcej…
 


Strona 5 z 589