pHandel.pl dla handlowca | informacje z firm | oferty pracy | PR news dla mediów | szkolenia | nieruchomości i wnętrza

BizMarket news

BizMarket news

Złoto dla KRISPOL za energooszczędny komplet stolarki dla domu

Email Drukuj PDFFirma KRISPOL, wiodący polski producent bram, okien, rolet oraz drzwi wejściowych został laureatem nagrody - Złotego Godła – Najwyższa Jakość Quality International 2017 w kategorii „QI Product - Produkt Najwyższej Jakości”.

Więcej…
 

Justyna Adamczyk i Martin Castro na "Mikserze Kulinarnym"

Email Drukuj PDFRyby i owoce morza, tajniki  mediów społecznościowych oraz jak osiągnąć sukces w branży gastronomicznej – to tematy „Miksera Kulinarnego”, który odbył się 9 czerwca w Akademii Inspiracji MAKRO w Warszawie. W spotkaniu edukacyjnym z cyklu „Szef dla Młodych Talentów” wzięło udział 80 uczestników z całej Polski.

Więcej…
 

Armatura Alpinia - perfekcyjna w każdym detalu

Email Drukuj PDFZaoblone kształty, płaskie powierzchnie dźwigni i wylewek oraz łatwość do utrzymania w czystości to cechy charakterystyczne kolekcji Alpinia. Seria została stworzona przez markę Deante z dbałością o szczegóły, czego dowodem jest rekomendacja pracowni Tu architekci oraz autorki bloga PerfekcyjnaWdomu.pl. Produkty stanowią idealne rozwiązanie do nowoczesnych wnętrz.

Więcej…
 

Kampania PGE Obrót "Daj się oświecić" w finale konkursu Golden Arrow

Email Drukuj PDF

Akcja „Daj się oświecić” ostrzegająca Klientów przed nieuczciwymi sprzedawcami na rynku energii oraz pokazująca mechanizmy ich działania, została zakwalifikowana do finału Golden Arrow w kategorii działania CSR firm i marek. W konkursie oceniana jest efektywność i innowacyjność narzędzi komunikacji marketingowej.

Więcej…
 

Twój bezpieczny dom z firmą PETECKI

Email Drukuj PDFWłaśnie ruszyła  promocja Grupy PETECKI  „TWÓJ BEZPIECZNY DOM”, która trwać będzie  do 31 sierpnia 2017 roku.

Więcej…
 


Strona 3 z 567