pHandel.pl dla handlowca | informacje z firm | oferty pracy | PR news dla mediów | szkolenia | nieruchomości i wnętrza

BizMarket news

BizMarket news

Klienci PGE Obrót sięgają po elektroniczne kanały zdalne

Email Drukuj PDF


Ponad 140 tys. aktywnych profili założonych w elektronicznym Biurze Obsługi Klienta PGE eBOK i blisko 10 tys. użytkowników korzystających z mobilnego PGE mBOK. Systematycznie  rośnie liczba klientów  korzystających z internetowych narzędzi kontaktu ze sprzedawcą energii elektrycznej jakim jest PGE Obrót.

Więcej…
 

Świętuj Dzień Matki z siecią SATURN!

Email Drukuj PDF26 maja mamy w całej Polsce będą obchodziły swoje święto. Z tej okazji Wojciech i Reneusz przygotowali wyjątkową niespodziankę dla klientów sieci SATURN i ich najbliższych. Wystarczy w dniach 23-26 maja br. dokonać zakupu za kwotę 50 PLN, a kupon rabatowy na kwiaty lub prezent dla mamy będzie na wyciągnięcie ręki.

Więcej…
 

Nokia 3310 - legendarny telefon komórkowy w nowej odsłonie

Email Drukuj PDFNokia 3310, kultowy model telefonu, ceniony za trwałość i niezawodność, wraca  w nowej odsłonie. Już od 22 maja będzie można ją kupić w sklepach Saturn i  MediaMarkt, które jako pierwsze sieci detaliczne w Polsce będą ją miały w ofercie.

Więcej…
 

Dom zawsze Bezpieczny

Email Drukuj PDFDOM to azyl, to oaza spokoju, to synonim bezpieczeństwa. Tymczasem, jak wynika z policyjnych statystyk, tylko w ubiegłym roku dokonano niemal 80 000 kradzieży z włamaniem, z czego prawie 24 000 to włamania do domów jednorodzinnych i mieszkań. Oznacza to, że w całej Polsce średnio co 20 minut dochodzi do takiego ataku!

Więcej…
 

INIZIO - komfort w Twojej kuchni

Email Drukuj PDFZainicjuj komfort w Twojej kuchni, dzięki baterii teleskopowej marki VALVEX!

Więcej…
 


Strona 1 z 557