pHandel.pl dla handlowca | informacje z firm | oferty pracy | PR news dla mediów | szkolenia | nieruchomości i wnętrza

Ażurowość w architekturze FERRO: W nowoczesnej kuchni

BizMarket news

BizMarket news

Zlewozmywaki Deante ze znakiem "must have 2016"

Email Drukuj PDFKolekcja zlewozmywaków granitowych Andante otrzymała wyróżnienie w konkursie „must have 2016”, związanym z Łódź Design Festival. Seria marki Deante, zaprojektowana przez Michała Łoja, znalazła się w prestiżowym gronie laureatów, wyłonionych spośród aż 500 zgłoszeń.

Więcej…
 

Dystrybutor marki WIŚNIOWSKI otwiera Śląsk na nowe doznania

Email Drukuj PDFOd początku czerwca na terenie Rudy Śląskiej działa salon produktów WIŚNIOWSKI prowadzony przez firmę Podhale. Jest to drugi w Polsce salon zmieniający całkowicie podejście do sprzedaży, działający zgodnie z zasadą marketingu sensorycznego. Przed regionem otwiera on nowe możliwości.

Więcej…
 

"Food Lovers by MAKRO" - premiera cyklu filmowego dla pasjonatów kuchni

Email Drukuj PDFW lipcu br. odbyła się premiera nowego cyklu filmów ,,Food Lovers by MAKRO” adresowanego do pasjonatów gotowana. Projekt stanowi skarbnicę kulinarnych inspiracji, pomysłów i porad przedstawionych w formie video na kanale YouTube.

Więcej…
 

Bateria w duchu eko - nowość do łazienki firmy Deante

Email Drukuj PDFJak często woda leje się szerokim strumieniem podczas mycia rąk, zębów, czy sprzątania łazienki? Chcąc ograniczyć zużycie cennych zasobów warto zdecydować się na najnowszą baterię sensorową marki Deante. Dzięki temu rozwiązaniu możemy przysłużyć się środowisku i odciążyć domowy budżet.

Więcej…
 

Nowości techniki grzewczej

Email Drukuj PDFGrupa mieszająca do rozdzielaczy 1” dla pompy 130 mm


Grupa mieszająca do rozdzielaczy 1” dla pompy o rozstawie przyłączy 130 mm GM-WP jest urządzeniem służącym do obniżenia temperatury czynnika grzewczego w instalacjach ogrzewania podłogowego. Głównymi elementami grupy są: czterodrogowy mieszający zawór termostatyczny Rp3/4 o zakresie regulacji 25°C-50°C, termometr 0-80°C oraz odpowietrznik ręczny służący do odpowietrzenia pompy. Dodatkowo na wyposażeniu znajdują się półśrubunki do pompy 1 1/2” oraz przyłącza do rozdzielacza z uszczelnieniem o-ring. 

Więcej…
 


Strona 1 z 496