pHandel.pl dla handlowca | informacje z firm | oferty pracy | PR news dla mediów | szkolenia | nieruchomości i wnętrza

BizMarket news

BizMarket news

STOLARKA W PIGUŁCE: Polska liderem produkcji okien w Europie!

Email Drukuj PDFPolska zakończy 2018 r. na fotelu lidera europejskiego rynku okien, zarówno pod względem wielkość produkcji, jak i wielkość eksportu.

Więcej…
 

Stolarka aluminiowa czy PVC? Poznaj zalety obu rozwiązań

Email Drukuj PDFStolarka aluminiowa do niedawna była domeną przede wszystkim ultranowoczesnych biurowców, czy budynków użyteczności publicznej. Od jakiegoś czasu inwestorzy coraz chętniej decydują się na jej montaż także w budownictwie jednorodzinnym. Nic dziwnego, stolarka aluminiowa jest trwała i charakteryzuje się bardzo dobrą statyką, co jest szczególnie ważne w przypadku wielkogabarytowych konstrukcji. Stolarka PVC zyskała popularność ze względu na korzystną cenę.

Więcej…
 

KRISPOL inwestuje w wiedzę swoich partnerów

Email Drukuj PDFFirma KRISPOL uruchomiła cykl dedykowanych szkoleń dla właścicieli salonów stolarki otworowej KRISHOME.

W miniony weekend (12-13 października br.) w Giewartowie, odbyło się pierwsze szkolenie z zaplanowanego cyklu warsztatów dla właścicieli salonów firmowych KRISHOME. Firma KRISPOL pod okiem trenera Roberta Kasperczyka przeszkoliła z zakresu zarządzania zespołem i motywowania pracowników. Frekwencja dopisała.

Więcej…
 

MODECOM trzeci rok z rzędu kontynuował tradycję obecności na Poznań Game Arena

Email Drukuj PDFFirma MODECOM – producent sprzętu IT i akcesoriów gamingowych z serii MODECOM Volcano Gaming trzeci rok z rzędu wziął udział w największych targach gamingowych w Polsce, czyli Poznań Game Arena.

Więcej…
 

KRISPOL startuje z zimową promocją

Email Drukuj PDFOstatnia w tym roku promocja firmy KRISPOL właśnie się rozpoczęła. “ZIMA NADCHODZI” to oferta, w której znajdują się flagowe produkty marki w przystępnych i obniżonych cenach. Wiodący producent stolarki dla domu zapowiada, że to już ostatnia szansa na upolowanie produktów w niższych cenach.

Więcej…
 


Strona 1 z 647