pHandel.pl dla handlowca | informacje z firm | oferty pracy | PR news dla mediów | szkolenia | nieruchomości i wnętrza

BizMarket news

BizMarket news

Za nami jesienna edycja wydarzeń z cyklu "Szef dla Szefów"

Email Drukuj PDFPod koniec listopada br. w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie odbyły się spotkania branży HoReCa zamykające jesienną edycję ogólnopolskiego cyklu ,,Szef dla Szefów”. Organizatorem inicjatywy jest firma MAKRO Cash&Carry Polska.

Więcej…
 

Wejście dobrze wyCREOwane z drzwiami marki WIŚNIOWSKI

Email Drukuj PDFDrzwi wejściowe to wizytówka każdego domu, dlatego warto zastanowić się, co mówią one o jego mieszkańcach. Oryginalne drzwi CREO marki Wiśniowski już od progu przekonują każdego, że musiała wybrać je osoba z polotem i wyobraźnią.

Więcej…
 

Wspólnie zapewniamy dzieciom ciepły dom

Email Drukuj PDFTrudno sobie wyobrazić co czują dzieci, które muszą opuścić dom rodzinny, niepewne swego losu czekają na decyzję sądu. Takimi dziećmi opiekujemy się w „Puchatkach” - Rodzinnych Domach Czasowego Pobytu. Chcemy w tym trudnym czasie dać dzieciom ciepło, poczucie bezpieczeństwa i choć na chwilę otrzeć łzy z ich oczu. Nie byłoby to możliwe bez pomocy darczyńców, do grona których dołączyła firma Krispol z Wrześni.

Więcej…
 

Pasztety marki POLCA w ofercie MAKRO

Email Drukuj PDFDo oferty sieci hurtowni MAKRO Cash&Carry Polska trafiły nowe rodzaje pasztetów belgijskiej marki POLCA. Wyroby przygotowywane są w piekarnikach parowych na bazie świeżego mięsa m.in. wieprzowiny, kurczaka i kaczki.

Więcej…
 

Baterie Espacio marki FERRO laureatem Plebiscytu Design dla Konesera 2016

Email Drukuj PDFJednym z laureatów tegorocznej edycji Konkursu Design dla Konesera zostały baterie Espacio firmy FERRO. Baterie otrzymały główne wyróżnienie w kategorii łazienka.

Espacio to najnowsza kolekcja baterii marki FERRO przeznaczona przede wszystkim do łazienek. Kolekcję złożoną z 6 modeli charakteryzuje klasyczna forma łagodnie zaokrąglona na krawędziach oraz ładnie wyprofilowane, ergonomiczne uchwyty, które dobrze leżą w dłoni. Baterie wyposażone są w regulatory ceramiczne i pokryte chromowaną powłoką. W kolekcji znajdują się 2 baterie umywalkowe – standardowa stojąca z korkiem spustowym typu Clik-clack oraz nablatowa, bateria wannowa ścienna z automatycznym przełącznikiem wanna/prysznic, bidetowa stojąca z automatycznym korkiem spustowym i natryskowa ścienna.

Więcej…
 


Strona 1 z 525