pHandel.pl dla handlowca | informacje z firm | oferty pracy | PR news dla mediów | szkolenia | nieruchomości i wnętrza

BizMarket news

BizMarket news

Aluminium szyte na miarę

Email Drukuj PDFOdnosi się do jednej z dwóch wielkich narracji dotyczących architektury – estetyką przypomina prehistoryczny monument lub jaskinię. Mowa o Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu. Jego nietuzinkowa koncepcja i aluminiowe profile o kształtach rombów, trapezów czy równoległoboków, sprawiają, że budynek porusza niczym brzmiąca w nim muzyka.

Więcej…
 

Okna PETECKI dla budownictwa pasywnego

Email Drukuj PDFNieograniczone możliwości aranżacji, parametry budownictwa pasywnego. Już dziś zainwestuj w rozwiązania na przyszłość.

 

Więcej…
 

Akcja charytatywna Media Markt Piaseczno - rozstrzygnięcie głosowania

Email Drukuj PDFMedia Markt aktywnie wspiera lokalne organizacje w każdej miejscowości, w której otwierany jest nowy market, a wybór organizacji najbardziej potrzebującej wsparcia oddaje mieszkańcom. W głosowaniu zorganizowanym w nowo otwartym sklepie Media Markt w Piasecznie wygrała lokalna Fundacja Żyj Aktywnie po 50., która otrzyma sprzęt o wartości 8 000 złotych.

Więcej…
 

Jaki natrysk wybrać?

Email Drukuj PDF

Tempo życia w obecnych czasach sprawia, że długa, odprężająca kąpiel w wannie to często luksus. Na co dzień zwykle decydujemy się na szybki prysznic, przez co oszczędzamy czas, a także wodę i energię do jej ogrzania. Właściwy dobór kabiny i brodzika lub zastąpienie go odpływem liniowym, a przede wszystkim wybór systemu natrysku może jednak zamienić codzienną toaletę w prawdziwą przyjemność. Projektanci firmy Ferro opracowali rozwiązania, które sprostają wymaganiom każdej grupy użytkowników.

Więcej…
 

MAKRO partnerem poradnika "Wine Folly"

Email Drukuj PDF,,Wino. Praktyczny poradnik. Wine Folly” to bestsellerowa nowość na rynku poradników dla amatorów i koneserów wina, stanowiąca książkową wersję nagradzanego wieloma prestiżowymi nagrodami serwisu winefolly.com. Partnerem wydania jest sieć hurtowni MAKRO Cash&Carry Polska.


,,Wine Folly” to lektura pełna praktycznych informacji na temat wina, przedstawionych w formie ilustracji i grafik. Książka wyróżniona została prestiżową nagrodą „The Gourmand World Cookbook Awards” w kategorii „The Best Wine Book Translation”.

Więcej…
 


Strona 1 z 531